Więcej aktualności ...

Kolejne spotkanie Kraków network za nami!

Zapraszamy do lektury sprawozdania z ostatniego spotkania Kraków Network - branżowych warsztatów mających na celu zacieśnienie współpracy krakowskiej branży MICE!

Kraków gospodarzem światowego szczytu Open Eyes Economy Summit

W listopadzie Kraków odważnie spojrzy w przyszłość. Wtedy to w naszym mieście odbędzie się pierwszy światowy szczyt „Ekonomii otwierających się oczu” (Open Eyes Economy Summit). W wydarzeniu wezmą udział wybitne osobowości ze świata nauki, ekonomii, kultury i polityki. Wszystko po to, aby wnieść nową jakość w globalną dyskusję o przyszłości.

Najnowszy raport ICCA już dostępny!

54. spotkania stowarzyszeń odnotowane w Krakowie dały miastu 49. miejsce w skali świata a 26. w Europie. Jest to znaczny awans w porównaniu z rokiem 2014, kiedy to Kraków zajmował 60. miejsce w skali świata, a 31. pośród miast europejskich.

IVR Congress w Krakowie

IVR jest międzynarodowym stowarzyszeniem reprezentującym wspólne interesy żeglugi śródlądowej i przemysłu ubezpieczeniowego. Dodatkowo organizacja prowadzi rejestr statków w Europie.

SHERATON KRAKOW HOTEL DOŁĄCZYŁ DO PRESTIŻOWEJ GRUPY “SHERATON GRAND”

Sheraton Krakow Hotel wszedł do grona nowych, prestiżowych obiektów Grand skupiających najlepsze hotele na całym świecie.

Rekordowy kwiecień KrakowAirport!

W kwietniu na krakowskim lotnisku obsłużono 415 520 pasażerów. Oznacza to wzrost aż o 19% (tj. o 65 tys. osób) w stosunku do kwietnia 2015 roku. To historyczny rekord. 29 kwietnia zanotowano również rekordową liczbę 17 015 obsłużonych pasażerów w ciągu jednej doby.

ISAGA Summer School 2016 w Krakowie

Kilkudziesięciu gości, w tym członkowie stowarzyszenia ISAGA z całego świata, przyjedzie do Krakowa, który w dniach 11 – 17 lipca stanie się światową  stolicą gier symulacyjnych!

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski Ambasadorem Targów 2015

Polska Izba Przemysłu Targowego przyznała tytuł Ambasadora Tragów za rok 2015. Wyróżnienie w tym roku otrzymał Prezydent Krakowa, prof. Jacek Majchrowski, wieloletni promotor Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie i działacz na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Krakowie.

Targi IMEX 2016, Frankfurt nad Menem - 19-21.04.2016

Zespół Krakow Convention Bureau (KCB) prezentował Kraków jako destynację biznesową w ramach Polskiego Stoiska Narodowego. Na stoisku G450 spośród krakowskich wystawców swoją ofertę prezentowali ponadto ICE Kraków, Mazurkas Travel, a na stoisku DMC World - DMC Poland.

Konferencja Routes Europe w Krakowie!

1200 ekspertów z branży lotnictwa, 110 linii lotniczych, 350 lotnisk, 45 cenionych specjalistów branży turystycznej, ponad 5000 zaaranżowanych spotkań biznesowych i 20 prelegentów z międzynarodowego grona – tak w liczbach można opisać 11. edycję Routes Europe, czyli największą i najbardziej prestiżową konferencję branży lotniczej. Impreza odbyła się od 24 do 26 kwietnia w EXPO Kraków.

POLECAMY