Więcej aktualności ...

LOT URUCHOMI BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIE Z KRAKOWA DO CHICAGO

– Już od lipca przyszłego roku Dreamlinery LOT-u obsłużą bezpośrednie połączenie z Krakowa do Chicago. Rejsy na tej trasie będą wykonywane raz w tygodniu, przez cały rok. Połączenie między stolicą Małopolski a największym miastem Polonii Amerykańskiej, było długo oczekiwane przez pasażerów z regionu. Dzięki ciągłej rozbudowie Krakow Airport oraz intensywnemu rozwojowi floty Polskich Linii Lotniczych LOT przywrócenie rejsów za Atlantyk stało się możliwe.

Pierwszy na świecie folder centrum kongresowego na Instagramie!

Nowe technologie na dobre wkroczyły do naszego świata. Dziś niemal każdy ma smartfona oraz dostęp do internetu. Warto więc zastanowić się, jak wykorzystać ten potencjał. Potencjał, który drzemie w naszych torebkach, plecakach i kieszeniach. To dlatego zespół Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora ICE Kraków, przygotował pierwszy na świecie folder centrum kongresowego dostępny z poziomu Instagrama.

IMEX America 2016
2016-11-14

W dniach 18-20 w Sands Expo w Las Vegas odbyły się targi turystyki biznesowej IMEX America. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia zaprezentowało się 3250 wystawców z ponad 160 krajów, uczestniczyło 12000 osób, w tym 3200 Hosted Buyers. W ramach polskiego stoiska narodowego PCB/POT Kraków reprezentowany był przez Krakow Convention Bureua  oraz ICE Kraków Congress Center.

Siła trzech obiektów – ICE Kraków, LCK i CKK łączą siły!

Centrum Kongresowe ICE Kraków nawiązuje stałą współpracę z Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie oraz Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie. 16 września 2016r. został podpisany list intencyjny, rozpoczynający partnerstwo trzech znaczących w Polsce obiektów branży spotkań.

Ambasadorowie Kongresów Polskich w 2016 r.

22 września do grona Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 20 nowych, wybitnych osobistości reprezentujących środowisko naukowe. Do tej pory tytuł Ambasadora Kongresów otrzymało ponad 200 osób, w tym ponad 40 z Krakowa i Małopolski.

Krakowski Klub Ambasadorów Kongresów zainaugurowany!

20 września, w ramach projektu KRAKÓW NETWORK odbyło się spotkanie Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich, władz miasta oraz przedstawicieli lokalnej branży spotkań, które miało na celu zainicjowanie Krakowskiego Klubu Ambasadorów Kongresów.

NAJLEPSZE PRAKTYKI HOSPITALITY. AUTOPREZENTACJA, KOMUNIKACJA I OBSŁUGA GOŚCI BIZNESOWYCH - podsumowanie

W czwartek, 8 września w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory odbyło się szkolenie dla przedstawicieli branży przemysłu spotkań zorganizowane przez Krakow Convention Bureau oraz MPI Poland Chapter.

Na takie wydarzenie polski świat nauki czekał - Europejski Kongres Biotechnologiczny w EXPO Kraków

Blisko 1000 uczestników z 63 krajów, wykłady uznanych ekspertów, 25 sympozjów oraz ponad 200 mniejszych paneli. Europejski Kongres Biotechnologiczny (ECB), który odbył się w EXPO Kraków to nie tylko sukces dla organizatorów i obiektu, ale także dla Krakowa.

Go2Grow - nowa marka Exprofesso

Kraków wzbogacił się o nową markę, Go2Grow, wchodzącą w skład firmy Exprofesso, której celem jest promocja Polski jako miejsca rozwojowych wyjazdów motywacyjnych dla zagranicznych korporacji.

Nowe wirtualne wizytówki Krakowa

7 wersji językowych, planer pobytu w Krakowie, intuicyjna wyszukiwarka, dziesiątki wydarzeń kulturalnych, bogate opisy wszystkich atrakcji miasta, ciekawostki, informacje praktyczne i nowoczesny, estetyczny wygląd – tak wygląda nowa platforma Krakow.Travel, dzięki której turyści nie tylko zaplanują swój pobyt w Krakowie, ale także poznają wszystkie najważniejsze zabytki i najciekawsze wydarzenia.

POLECAMY