Więcej aktualności ...

Wydarzenia w EXPO Kraków! Podumowanie 2016 r.

Rok 2016 był dla Targów w Krakowie wyjątkowo udany pod względem ilości zorganizowanych wydarzeń w EXPO Kraków oraz ilości odwiedzających je uczestników. Łącznie w EXPO Kraków goszczono blisko 300 tysięcy zwiedzających i 4200 wystawców.

Biznes u stóp Wawelu - ICE Kraków ściąga najlepszych

Co łączy premierów, ministrów, biznesmenów, działaczy UEFA, cudotwórczych lekarzy i gwiazdy informatyki? Odpowiedź jest prosta i znajduje się tuż obok centrum Krakowa, u stóp Wawelu – to ICE Kraków!

Nowy spot Centrum Kongresowego ICE Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków jest jak organizm, w którym życie tętni 24 godziny na dobę. W obiekcie przy Rondzie Grunwaldzkim praca wre niemal cały czas… W tym roku zrealizowaliśmy 177 wydarzeń, w których wzięło udział niemal 250 000 uczestników.

Nowy przewoźnik w Kraków Airport!

Od 31 marca Izraelskie Linie Lotnicze EL-AL polecą z Krakowa do Tel Awiwu. Połączenie powraca do oferty Kraków Airport po ośmiu latach.

IBTM 2016 już za nami!

W dniach  od 29 listopada do 1 grudnia br. zespół Krakow Convention Bureau prezentował ofertę Krakowa jako destynacji biznesowej w ramach Polskiego Stoiska Narodowego. Na stoisku D80 pośród krakowskich wystawców nie zabrakło przedstawicieli ICE Kraków, EXPO Kraków, JAN-POL i Mazurkas Travel, zaś na stoisku DMC World - DMC Poland.

LOT URUCHOMI BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIE Z KRAKOWA DO CHICAGO

– Już od lipca przyszłego roku Dreamlinery LOT-u obsłużą bezpośrednie połączenie z Krakowa do Chicago. Rejsy na tej trasie będą wykonywane raz w tygodniu, przez cały rok. Połączenie między stolicą Małopolski a największym miastem Polonii Amerykańskiej, było długo oczekiwane przez pasażerów z regionu. Dzięki ciągłej rozbudowie Krakow Airport oraz intensywnemu rozwojowi floty Polskich Linii Lotniczych LOT przywrócenie rejsów za Atlantyk stało się możliwe.

Pierwszy na świecie folder centrum kongresowego na Instagramie!

Nowe technologie na dobre wkroczyły do naszego świata. Dziś niemal każdy ma smartfona oraz dostęp do internetu. Warto więc zastanowić się, jak wykorzystać ten potencjał. Potencjał, który drzemie w naszych torebkach, plecakach i kieszeniach. To dlatego zespół Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora ICE Kraków, przygotował pierwszy na świecie folder centrum kongresowego dostępny z poziomu Instagrama.

Kolejny Event Focus za nami!

W czwartek 17 listopada na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie miało miejsce Studenckie Szkolenie Branży Eventowej „EventFocus”. Organizatorami wydarzenia była Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Krakow Convention Bureau (KCB) Urzędu Miasta Krakowa.

Zapraszamy do EXPO Kraków na 24. Targi HORECA, Targi GASTROFOOD oraz  Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO!

Targi będące kompleksową platformą sprzedaży, promocji i komunikacji przyciągną do EXPO Kraków ponad 360 wystawców z kraju i zagranicy oraz 13 000 zwiedzających z branży!

TOP influencers in the Meetings Industry in New Europe - nominacja dla Małgorzaty Przygórskiej-Skowron, kierownika Krakow Convention Bureau

Kongres Magazine wytypował nominowanych w kategorii TOP influencers in the Meetings Industry in New Europe. Wsród nominowanych znalazła się Małgorzata Przygórska Skowron.

POLECAMY