Więcej aktualności ...

LOT URUCHOMI BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIE Z KRAKOWA DO CHICAGO

– Już od lipca przyszłego roku Dreamlinery LOT-u obsłużą bezpośrednie połączenie z Krakowa do Chicago. Rejsy na tej trasie będą wykonywane raz w tygodniu, przez cały rok. Połączenie między stolicą Małopolski a największym miastem Polonii Amerykańskiej, było długo oczekiwane przez pasażerów z regionu. Dzięki ciągłej rozbudowie Krakow Airport oraz intensywnemu rozwojowi floty Polskich Linii Lotniczych LOT przywrócenie rejsów za Atlantyk stało się możliwe.

Pierwszy na świecie folder centrum kongresowego na Instagramie!

Nowe technologie na dobre wkroczyły do naszego świata. Dziś niemal każdy ma smartfona oraz dostęp do internetu. Warto więc zastanowić się, jak wykorzystać ten potencjał. Potencjał, który drzemie w naszych torebkach, plecakach i kieszeniach. To dlatego zespół Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora ICE Kraków, przygotował pierwszy na świecie folder centrum kongresowego dostępny z poziomu Instagrama.

Kolejny Event Focus za nami!

W czwartek 17 listopada na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie miało miejsce Studenckie Szkolenie Branży Eventowej „EventFocus”. Organizatorami wydarzenia była Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Krakow Convention Bureau (KCB) Urzędu Miasta Krakowa.

Zapraszamy do EXPO Kraków na 24. Targi HORECA, Targi GASTROFOOD oraz  Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO!

Targi będące kompleksową platformą sprzedaży, promocji i komunikacji przyciągną do EXPO Kraków ponad 360 wystawców z kraju i zagranicy oraz 13 000 zwiedzających z branży!

TOP influencers in the Meetings Industry in New Europe - nominacja dla Małgorzaty Przygórskiej-Skowron, kierownika Krakow Convention Bureau

Kongres Magazine wytypował nominowanych w kategorii TOP influencers in the Meetings Industry in New Europe. Wsród nominowanych znalazła się Małgorzata Przygórska Skowron.

IMEX America 2016
2016-11-14

W dniach 18-20 w Sands Expo w Las Vegas odbyły się targi turystyki biznesowej IMEX America. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia zaprezentowało się 3250 wystawców z ponad 160 krajów, uczestniczyło 12000 osób, w tym 3200 Hosted Buyers. W ramach polskiego stoiska narodowego PCB/POT Kraków reprezentowany był przez Krakow Convention Bureua  oraz ICE Kraków Congress Center.

Siła trzech obiektów – ICE Kraków, LCK i CKK łączą siły!

Centrum Kongresowe ICE Kraków nawiązuje stałą współpracę z Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie oraz Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie. 16 września 2016r. został podpisany list intencyjny, rozpoczynający partnerstwo trzech znaczących w Polsce obiektów branży spotkań.

Ambasadorowie Kongresów Polskich w 2016 r.

22 września do grona Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 20 nowych, wybitnych osobistości reprezentujących środowisko naukowe. Do tej pory tytuł Ambasadora Kongresów otrzymało ponad 200 osób, w tym ponad 40 z Krakowa i Małopolski.

Krakowski Klub Ambasadorów Kongresów zainaugurowany!

20 września, w ramach projektu KRAKÓW NETWORK odbyło się spotkanie Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich, władz miasta oraz przedstawicieli lokalnej branży spotkań, które miało na celu zainicjowanie Krakowskiego Klubu Ambasadorów Kongresów.

NAJLEPSZE PRAKTYKI HOSPITALITY. AUTOPREZENTACJA, KOMUNIKACJA I OBSŁUGA GOŚCI BIZNESOWYCH - podsumowanie

W czwartek, 8 września w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory odbyło się szkolenie dla przedstawicieli branży przemysłu spotkań zorganizowane przez Krakow Convention Bureau oraz MPI Poland Chapter.

POLECAMY