O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Kongres TERMIS-EU 2022 już w czerwcu

Przełom czerwca i lipca to czas kolejnego kongresu, którego organizatorem logistycznym jest Mazurkas Congress Management. Pod szyldem Termis EU 2022 badacze i naukowcy z całego świata będą mieli doskonałą okazję nawiązywania kontaktów, pozyskiwania doświadczeń, uczenia się i podejmowania innowacyjnego myślenia w rozwijającej się dziedzinie inżynierii tkankowej i medycyny regeneracyjnej.

Fot. Termis EU

TERMIS-EU 2022 opiera się na prezentacji najnowszych osiągnięć naukowych z zakresu biologii komórki, biomateriałów, biofabrykacji, trójwymiarowego rozwoju tkanek i narządów, metod numerycznych i eksperymentalnych, zastosowań klinicznych i wielu innych. Zaplanowane wykłady plenarne zostaną uzupełnione prezentacjami i naukowymi sesjami tematycznymi, promującymi również badania studentów i młodych badaczy (SYIS). Obradom będzie towarzyszyła ekspozycja ponad dwudziestu wystawców i ponad 450 prac prezentowanych w formie posterów.

Dzień warsztatów i cztery dni kongresu w krakowskim ICE to czas bardzo intensywnej pracy, w ramach relaksu w godzinach późnopopołudniowych i wieczornych około 800 uczestników wydarzenia będzie miało okazję poczucia atmosfery Krakowa i poznania jego niezwykłych miejsc.

pokaż metkę
Autor: Mazurkas Travel
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2022-06-13
Data aktualizacji: 2022-06-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź