Komunikat archiwalny

Zbieramy dane do raportu Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce 2015

Zachęcamy gestorów obiektów posiadających możliwość organizacji spotkań, a także samych organizatorów wydarzeń do wypełniania ankiet do ogólnopolskiego raportu "Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce 2016".

Zbieramy dane do raportu Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce 2015
Fot. Poland Convention Bureau

Ankiety dostępne na stronie Poland Convention Bureau dotyczą wszystkich kongresów, konferencji, targów, wystaw oraz wydarzeń korporacyjnych, które zgromadziły w poszczególnych obiektach co najmniej 10 uczestników, zaś czas trwania takiego spotkania wyniósł minimum 4 godziny.

Zgodnie z rankingiem "Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce 2015" Kraków zajął 1 miejsce pod względem ilości zorganizowanych spotkań biznesowych. Nie byłoby to możliwe bez współpracy i zaangażowania lokalnych gestorów obiektów. Blisko 60 obiektów z Krakowa i Małopolski zgłosiło łącznie 4202 spotkania, z czego aż 3976 odbyło się właśnie w naszym mieście. Również w tym roku chcielibyśmy wspólnym siłami sprostać temu wyzwaniu
i osiągnąć jeszcze lepszy wynik.

Kraków to miasto z profesjonalnym zapleczem konferencyjnym, którego pozycja w przemyślę spotkań z roku na rok się umacnia. Liczba wydarzeń biznesowych rośnie, czego potwierdzeniem są chociażby wyniki raportów. Warto już teraz gromadzić dane dotyczące wydarzeń biznesowych, aby móc przedstawić pełny i wiarygodny obraz turystyki biznesowej w Krakowie.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MONIKA POPIOŁEK
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY