górne tło

Członkowie MOT otwierają się dla turystów

Po kilkunastotygodniowej przerwie część z firm zrzeszonych w Małopolskiej Organizacji Turystycznej wróciła do bezpośredniej obsługi ruchu turystycznego.

W grupie obiektów noclegowych działalność prowadzą już Dwór Sieraków w Sierakowie, Pensjonat Moje Tatry w Białym Dunajcu, Hotel Kocierz w Targanicach, a w Krakowie Hotel Artur, Hotel Conrad, Hotel Niebieski, Hotel Amadeus, Aparthotel Vanilla czy Hotel Metropolo by Golden Tulip.

Ponownie zaprasza zwiedzających Pracownia i Muzeum Witrażu w Krakowie, a Polskie Koleje Linowe wznawiają ruch turystyczny i zapraszają na pierwsze otwarte koleje - linową na Kasprowy Wierch i linowo - terenową na Gubałówkę, a już w najbliższy weekend na kolej krzesełkową na Palenicę, Mosorny Groń  i Butorowy Wierch.

Od 1 maja Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich uruchomiło spływ przełomem Dunajca.

W najbliższym czasie pierwszych Gości przyjmie również Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej, Hotel Swing w Krakowie, Hotel Hampton by Hilton Oświęcim, Hotel Czarny Groń w Rzykach oraz Hotel Monttis w Suchej Beskidzkiej.

Informacje o podmiotach wznawiających działalność umieszczane będą w mediach społecznościowych Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Więcej informacji

 

Przeczytaj także: Muzea przygotowują się do otwarcia