górne tło

ICE Kraków zaprasza na Vademecum Wydarzeń Hybrydowych

W wirtualnym studiu ICE Kraków, w środę, 2 września w godzinach 14:00-15:00 odbędzie się spotkanie poświęcone wydarzeniom hybrydowym. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w transmisji online.  

Podczas godzinnego spotkania pojawią się wskazówki, ważne aspekty związane z organizacją wydarzeń hybrydowych oraz omówienie ostatnich projektów zrealizowanych w tej formule w Centrum Kongresowym. Organizatorzy wybrali realizacje, które pozwolą przedstawić złożoność zagadnienia łączenia światów offline i online podczas spotkań.
Prelegenci podzielą swoim doświadczeniem i wiedzą, omawiając zagadnienia, których tematy zostały sformułowane jako pytania, na które postarają się udzielić odpowiedzi.

Po prezentacjach słuchacze zostaną zaproszeni do aktywności w sesji Q&A, aby na gorąco móc udzielić odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.
Transmisja udostępniona zostanie osobom zarejestrowanym w systemie technologicznego partnera wydarzenia Concept Music Art CMA pod poniższym linkiem:
https://vademecum.wydarzeniaonline.pl/rejestracja/

Jednocześnie zachęcamy Państwa do zapoznania się artykułem dot. ostatnich realizacji wydarzeń hybrydowych, które zostaną omówione w Vademecum.