górne tło

SAVE THE DATE: 12.10.2023! Zapraszamy na szkolenie "Turystyka zrównoważona w praktyce"

Szkolenie zostało stworzone specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw turystycznych, które pragną wdrożyć zrównoważone praktyki w swoich działaniach.

Wydarzenie poprowadzi pani @Anula Galewska - współzałożyciel i dyrektor Travindy, organizacji od ponad 10 lat zajmującej się doradztwem i szkoleniami z zakresu turystyki zrównoważonej. Ekspertka pomaga wdrażać zasady zrównoważonego rozwoju firmom i destynacjom turystycznym z Europy i Azji; współpracowała m.in. z TUI, TripAdvisor, Hilton, National Geographic, Turismo Portugal oraz z @Polską Organizacją Turystyczną. Jest akredytowanym trenerem Światowej Rady Turystyki Zrównoważonej i certyfikowanym specjalistą ds. raportowania zrównoważonego GRI.

Organizatorem szkolenia, przeznaczonego dla pracowników sektora turystyki biznesowej, jest @Kraków Convention Bureau, Wydział ds. Turystyki Urzędu Miasta Krakowa.

Zachęcamy do uczestnictwa poprzez zgłoszenie drogą mailową na adres convention@um.krakow.pl wpisując w tytule maila: Zgłoszenie - szkolenie "Turystyka zrównoważona w praktyce".

Szczegółowy program szkolenia już wkrótce, szkolenie odbędzie się 12 października o godzinie 9.00 na Brackiej 10. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie "Turystyka zrównoważona w praktyce" to doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę na temat zrównoważonego rozwoju w branży turystycznej i poznać praktyczne narzędzia do wdrażania ekologicznych i społecznie odpowiedzialnych praktyk w swoim biznesie.