górne tło

XX Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty

W dniach 1-3 marca 2024 r. już po raz dwudziesty Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty zorganizuje ogólnopolską konferencję przeznaczoną dla dyrektorów szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych, samorządowców oraz innych osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem oświatą. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Metropolo by Golden Tulip w Krakowie.

Jak co roku organizator przygotował obszerny program Konferencji, w tym debaty dotyczące zmian w edukacji (zapowiedzieli przybycie Minister Edukacji Narodowej ze współpracownikami, dyrektor i pracownicy Instytutu Badań Edukacyjnych, posłowie na Sejm RP). Omówione zostaną wyniki najnowszych badań oświatowych, jak zwykle odbędą się wykłady i warsztaty narzędziowe. Łącznie przewidzianych jest ok. 80 punktów programu. 

Nie zabraknie czasu na integrację w gronie osób znających wspólne problemy. Zaplanowana została również część artystyczna – w tym roku po raz pierwszy zagra, specjalnie dla uczestników Konferencji OSKKO, zespół Raz Dwa Trzy z koncertem "Ważne piosenki".

 

https://www.oskko.edu.pl/konferencjaoskko2024/