górne tło

Meet Up "Technology? IT's a girl!" w ramach nowego cyklu Oh my TECH!

Spotkania pod szyldem #OhMyTech to przestrzeń dla wymiany doświadczeń, networkingu oraz integracji kobiecej społeczności powiązanej z branżą technologiczną. To również okazja do wysłuchania krótkich prezentacji, przygotowanych przez ekspertki z ALTEN Polska, poświęconych ekspertyzom z obszaru TECH, o możliwościach i kierunkach rozwoju w branży, czy łączeniu pasji ze ścieżką zawodową.

Ida Knapik, Technical Business Analyst, opowie o swojej drodze od zadeklarowanej humanistki, do doktorantki AGH w zakresie AI i podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat wirtualnych influencerów.

Monika Krupa, Senior Qlik Developer, przybliży zagadnienie Business Intelligence i opowie o możliwościach rozwoju w branży TECH.

Marta Lojtek, Master Data Analyst, zdradzi jak udaje się jej łączyć pracę z pasją oraz czy udział w Triathlonie jest dla wszystkich.

Zapraszamy zarówno doświadczone specjalistki, jak i dziewczyny znajdujące się na początku drogi zawodowej: programistki , inżynierki , project managerki , team leaderki  - a także studentki kierunków technicznych 

Przyjdź i poznaj ITspirujące IT Girls! 

KRAKÓW
 Technology? IT’s a GIRL!
wtorek, 12 marca 2024, g. 18:00
Klub HEVRE, ul. Meiselsa 18
Zapisy: https://itgirl.konfeo.com/

Organizatorzy: ALTEN Polska & Solwit

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Obowiązują zapisy. https://itgirl.konfeo.com/

Zapisane osoby otrzymają voucher na wybrany napój. Zapewniamy przekąski.