Więcej aktualności ...

Konferencja gastronomiczna MADE FOR Restaurant

Konferencja MADE FOR Restaurant zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek, 12 kwietnia, przedstawiciele branży gastronomicznej spotkają się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Hasłem przewodnim tegorocznych konferencji są Innowacje. Wydarzenie organizowane jest w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej Kraków 2019.

Sezon spotkań stolikowych i targów biznesowych oficjalnie otwarty!

Zespół Krakow Convention Bureau reprezentował miasto jako destynację biznesową w ramach The MEETINGS SPACE w Sztokholmie w dniach 7-9 marca. Wiosenna edycja The Meetings Space to pierwsze w tym roku wydarzenie, które otwiera sezon spotkań mających na celu promocję bogatej oferty turystyki biznesowej Krakowa.

18. Cracovia Maraton

18. edycja najważniejszej imprezy biegowej w Krakowie, jednej z największych w Polsce, zaliczanej do Korony Maratonów Polskich, zorganizowana zostanie 28 kwietnia 2019 roku. Po raz kolejny, start i meta usytuowane będą na krakowskim Rynku Głównym.

28 nowych kierunków lotniczych ze stolicy Małopolski

Ponad pięćdziesiąt nowych kierunków wprowadzą w sezonie letnim trzy najpopularniejsze linie lotnicze w Polsce: Ryanair, Polskie Linie Lotnicze LOT i Wizz Air. Eksperci Kayak.pl sprawdzili, z których polskich lotnisk wystartuje najwięcej nowych połączeń i które kraje cieszą się największą popularnością.

III Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej w Krakowie

W dniach 6-10 listopada 2019 roku w Krakowie odbędzie się III Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej "100-lecie urodzin Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II".

 

ICE Kraków ogłosiło kalendarz wydarzeń biznesowych na rok 2019

Centrum Kongresowe ICE Kraków, biznesowa i kulturalna wizytówka miasta, ogłosiło plany na rok 2019. Podczas briefingu prasowego w dniu 27 lutego br. ogłoszono blisko 50 wydarzeń, które zagoszczą u stóp Wawelu. Operator obiektu, Krakowskie Biuro Festiwalowe, kontynuuje politykę przyciągania do stolicy Małopolski kongresów, konferencji i spotkań biznesowych – zarówno międzynarodowych, jak i krajowych.

Najlepsza na świecie szefowa kuchni odwiedzi Kraków

Ana Roš, słoweńska szefowa kuchni, uznana za najlepszą na świecie przez kapitułę konkursu „The World 50 Best Restaurants”, będzie gościem specjalnym konferencji MADE FOR Restaurant. Gwiazda kulinarna poprowadzi wykład będący częścią bogatego programu konferencji współtworzonej z Akademią Leona Koźmińskiego oraz Guest Experience Think Tank Academy.

„GDYBYŚ MIAŁ JEDEN DZIEŃ W MIEŚCIE ŚWIATOWEGO DZIEDZICTWA” - międzynarodowy konkurs na produkcję filmową

„Dziedzictwo i turystyka” to temat 15. Kongresu Organizacji Miast Światowego Dziedzictwa, który odbędzie się w dniach 2–5 czerwca 2019 r. w Krakowie. Organizacja Miast Światowego Dziedzictwa (OWHC) ogłosiła 5. edycję konkursu na krótki film o miastach światowego dziedzictwa.

Konferencja „Managing Sustainable Tourism Growth in Europe” w Krakowie

6 lutego 2019 roku w Krakowie odbędzie się Konferencja „Managing Sustainable Tourism Growth in Europe”, której organizatorem jest European Travel Commission, a partnerami Miasto Kraków oraz European Cities Marketing. Gospodarzem wydarzenia połączonego z czwartym dorocznym posiedzeniem grup operacyjnych European Travel Commission jest Polska Organizacja Turystyczna.

PODSUMOWANIE 2018 ROKU W CENTRUM KONGRESOWYM ICE KRAKÓW

Wielofunkcyjność, niezawodność i różnorodność. To trzy słowa, które najtrafniej opisują działalność Centrum  Kongresowego  ICE  Kraków w 2018 roku. Kongresy, koncerty, spektakle, spotkania branżowe czy wreszcie imprezy marketingowe – w minionym roku obiekt odwiedziło ponad 255 000 osób podczas 200 wydarzeń.

POLECAMY