Więcej aktualności ...

Ponad 14 milionów turystów odwiedziło Kraków

14 050 000 osób w 2019 r. odwiedziło Kraków - wynika z badań przeprowadzonych przez Małopolską Organizację Turystyczną dla Urzędu Miasta Krakowa. To o 550 000 tysięcy osób więcej niż w zeszłym roku.

Targi Turystyki Biznesowej IBTM World 2019 w Barcelonie

Ponad 2700 hosted buyers z 77 krajów, 2600 wystawców ze 150 krajów, 74 000 spotkań biznesowych, tak w liczbach prezentują się ubiegłotygodniowe targi IBTM World 2019 w Barcelonie, podczas których Kraków był reprezentowany na polskim stoisku przez Kraków Convention Bureau.

Travel Meetings Krakow Malopolska

W dniach 3-5 grudnia br. w Krakowie odbędzie się Travel Meetings Krakow Malopolska #TMKM2019, wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona branży turystycznej.

MIRCIM 2020 - 6th McMaster International Review Course in Internal Medicine

Świat „interny” co roku spotyka i szkoli się w Krakowie. To za sprawą wyjątkowej współpracy Polskiego Instytutu Evidence Based Medicine
z Uniwersytetem McMaster z Kanady, jednej z najlepszych szkół medycznych w historii.

 

MPI Poland Chapter zaprasza na szkolenie:„Zarządzanie przez spotkania – zwinność w erze ciągłych zmian”

4 grudnia 2019 w Krakowie odbędzie się kolejne wydarzenie edukacyjne z cyklu Meeting Professional Excellence Classes. Praktyczny warsztat przybliży profesjonalistom branży eventowej i MICE zagadnienie „zwinnego zarządzania” – kluczowe założenia i zasady umożliwiające działanie w zmiennym świecie, w którym tradycyjne metody zarządzania nie są już wystarczające.

Kraków na World Travel Market (WTM) w Londynie

Kraków prezentował swoją ofertę turystyczną na Polskim Stoisku Narodowym, podczas 40. Jubileuszowych Międzynarodowych Targów Turystyczne World Travel Market. w Londynie.

Narodowy Program Wsparcia dla Przemysłu Spotkań

21 października w Katowicach podczas Gali Ambasadorów Kongresów Polskich Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Polska Organizacja Turystyczna ogłosiły powstanie Narodowego Programu Wsparcia dla Przemysłu Spotkań.

Open Eyes Economy Summit czwarty raz w Krakowie

W dniach 19-20 listopada w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się czwarta edycja Open Eyes Economy Summit. 

Jesień w EXPO Kraków: nowe wydarzenia – nowe wyzwania!

Specjalistyczne targi, podczas których można umieścić ciężkie maszyny (lub nawet zbudować dom), to nadal wyzwanie, którego wiele obiektów wystawienniczych dosłownie nie potrafi udźwignąć.

Nowa odsłona Centrum Edukacji Lotniczej

Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport dwa lata po otwarciu poszerzyło swoją ofertę edukacyjną.

POLECAMY