Więcej aktualności ...

Kraków Airport gospodarzem ACI EUROPE'S REGIONAL AIRPORTS' CONFERENCE AND EXHIBITION

16 maja 2018 r. miała miejsce ceremonia oficjalnego przekazania organizacji ACI Europe's Regional Airports' Conference and Exhibition  z Neapolu do Krakowa. 12. edycja ACI Europe's Regional Airports' Conference and Exhibition  odbędzie się w dniach 20-22 maja 2019 r., a gospodarzem tego branżowego, prestiżowego wydarzenia będzie Kraków Airport.

M&I Forums – podsumowanie kwietniowych wyjazdów targowych

Zespół Kraków Convention Bureau uczestniczył w targach turystyki biznesowej M&I Forum w dwóch edycjach: amerykańskiej, która odbyła się w Montrealu, Kanadzie w dniach 4-7 kwietnia br. oraz europejskiej w Algarve, Portugalii w dniach 18-22 kwietnia 2018 roku.

Konferencja Miejskie Dziedzictwo Żydowskie: obecność i nieobecność już we wrześniu

Z przyjemnością zapraszamy na międzynarodową Konferencję, która odbędzie się w ramach Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego w 2018 roku. Konferencja Miejskie Dziedzictwo Żydowskie: obecność i nieobecność odbędzie się w dniach 3-7 września 2018 r. w Krakowie, mieście Światowego Dziedzictwa Kultury.

Rekordowe Targi KRAKDENT®  rozpoczęte

Do udziału w największym w Polsce wydarzeniu w branży stomatologicznej jej przedstawicieli szczególnie przekonywać nie trzeba. Jeżeli jednak znajdą się niezdecydowani lekarze, technicy dentystyczni i asystentki to najlepszą rekomendacją do pojawienia się na Międzynarodowych Targach Stomatologicznych w Krakowie KRAKDENT® niech będą…fakty!

40 lat Krakowa na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO - film

We wrześniu minie 40 lat od czasu kiedy Kraków, jako pierwsze miasto europejskie, został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Nominuj Ambasadora Kongresów Polskich i Mecenasa Kongresów Polskich

Jak co roku zapraszamy do zgłaszania kandydatów do tytułu honorowego Ambasadora Kongresów Polskich. To wyróżnienie dla osób, które aktywnie promują Polskę, jako miejsce organizacji spotkań i konferencji poprzez aktywną działalność w międzynarodowych stowarzyszeniach. 

Plany ICE Kraków 2018 – wydarzenia biznesowe

Centrum Kongresowe ICE Kraków zaprezentowało plany na 2018 rok. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej (8.02.2018r.), przedstawiono 34 wydarzenia biznesowe, które w nadchodzącym roku odbędą się w obiekcie. To jednak nie koniec ogłoszeń. Kolejne kontakty są obecnie negocjowane. Operator Centrum Kongresowego, Krakowskie Biuro Festiwalowe, szacuje, że w ICE Kraków odbędzie się w tym roku minimum 160 imprez.

EXPO Kraków trzyma formę

W tym miesiącu EXPO Kraków stawia na aktywność fizyczną. Już 17-18 lutego 2018 r. zawita do Krakowa niezwykła impreza, której dwie poprzednie edycje odbyły się we Wrocławiu. Europe Sport Power to wydarzenie łączące rozbudowane targi fitness (ponad 100 wystawców, w tym 10 zagranicznych) z największymi zawodami kulturystycznymi w Polsce.

Kraków zaprasza na konferencję

Mieszkańcy vs. Turyści – jak osiągnąć równowagę pomiędzy turystyką a życiem codziennym? Na to pytanie, jak i inne dotyczące jakości życia w miastach historycznych, odpowiedzą eksperci
podczas konferencji: „Mieszkańcy a odwiedzający: w poszukiwaniu jakości i komfortu”.

Zapraszamy na 6. edycję Event Focus – Studenckiego Szkolenia Branży Eventowej

Event Focus to cykl bezpłatnych szkoleń skierowany do studentów krakowskich uczelni, poświęcony tematyce organizacji wydarzeń. 23 listopada br. odbędzie się szósta edycja szkolenia. Organizatorem wydarzenia są: Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (prowadząca studia magisterskie Zarządzanie kongresami i dużymi wydarzeniami) oraz Biuro Kongresów Urzędu Miasta Krakowa, przy wsparciu Koła Naukowego Turystyki i Rekreacji InvenTur.

POLECAMY