Więcej aktualności ...

EXPO Kraków trzyma formę

W tym miesiącu EXPO Kraków stawia na aktywność fizyczną. Już 17-18 lutego 2018 r. zawita do Krakowa niezwykła impreza, której dwie poprzednie edycje odbyły się we Wrocławiu. Europe Sport Power to wydarzenie łączące rozbudowane targi fitness (ponad 100 wystawców, w tym 10 zagranicznych) z największymi zawodami kulturystycznymi w Polsce.

Kraków zaprasza na konferencję

Mieszkańcy vs. Turyści – jak osiągnąć równowagę pomiędzy turystyką a życiem codziennym? Na to pytanie, jak i inne dotyczące jakości życia w miastach historycznych, odpowiedzą eksperci
podczas konferencji: „Mieszkańcy a odwiedzający: w poszukiwaniu jakości i komfortu”.

Zapraszamy na 6. edycję Event Focus – Studenckiego Szkolenia Branży Eventowej

Event Focus to cykl bezpłatnych szkoleń skierowany do studentów krakowskich uczelni, poświęcony tematyce organizacji wydarzeń. 23 listopada br. odbędzie się szósta edycja szkolenia. Organizatorem wydarzenia są: Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (prowadząca studia magisterskie Zarządzanie kongresami i dużymi wydarzeniami) oraz Biuro Kongresów Urzędu Miasta Krakowa, przy wsparciu Koła Naukowego Turystyki i Rekreacji InvenTur.

Konferencja Granice rzeczywiste i wyobrażone

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza naukowców do zgłaszania udziału w ogólnopolskiej, interdyscyplinarnej konferencji naukowej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Kulturoznawczego pt. "GRANICE RZECZYWISTE I WYOBRAŻONE".

Po pierwsze - człowiek! Konferencja Element Urban Talks w Krakowie

Element Urban Talks to wydarzenie w pełni poświęcone zagadnieniom architektury, architektury wnętrz, wzornictwa i krajobrazu. Podczas trzech dni wykładów, warsztatów i sesji networkingowych będziemy dyskutować o tym jak mądrze projektować otoczenie dla współczesnego człowieka.

Gala Ambasadorów Kongresów Polskich 2017 w Krakowie

Gala Ambasadorów Kongresów Polskich jest uroczystością, podczas której honorowani są przedstawiciele świata nauki, gospodarki i biznesu – wybitne postaci, które przyciągają do naszego kraju największe międzynarodowe wydarzenia kongresowe.

W tym roku podczas uroczystej gali w Centrum Kongresowym ICE Kraków do grona 215 Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 17 nowych członków.

European Cities Marketing Summer School  czyli nauka i inspiracja

W dniach 26-30 sierpnia w Dreźnie odbyła się kolejna, 31-sza już edycja ECM Summer School - szkolenia dla pracowników biur convention, centrów konferencyjnych, hoteli oraz planistów spotkań. W tegorocznej edycji uczestniczyło 60 studentów z 18 krajów z całego świata.

Kraków Convention Bureau jedzie na 31st ECM Summer School do Drezna

ECM Summer School to cykliczne spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie European Cities Marketing (ECM), w którym uczestniczą przedstawiciele branży zajmującej się turystyką biznesową czyli  pracownicy biur convention, centrów konferencyjnych, hoteli oraz planistów spotkań.

73. Światowy Kongres Odlewnictwa „Kreatywne Odlewnictwo” w Krakowie

73. Światowy Kongres Odlewnictwa, który w dniach 23-27 września 2018 roku odbędzie się w Krakowie kierowany jest do wszystkich osób, firm, organizacji, redakcji itp. zainteresowanych lub związanych z przemysłem odlewniczym.

Maraton Światowego Dziedzictwa w Krakowie. 41. sesja Światowego Komitetu Dziedzictwa UNESCO w ICE Kraków

Spotkania Komitetu Światowego Dziedzictwa należą do elitarnej grupy najbardziej prestiżowych wydarzeń, które co roku odbywają się na świecie. To także niezwykle skomplikowane przedsięwzięcia logistyczne. Przedstawiciele 21 Państw-Stron, wybieranych spośród 193, które podpisały Konwencję w sprawie ochrony światowego dziedzictwa kulturalnego i naturalnego (1972 r.), odpowiadają za wdrożenie Konwencji w sprawie ochrony światowego dziedzictwa kulturalnego i naturalnego, dysponują środkami Funduszu światowego dziedzictwa, a także podejmują decyzje o wpisaniu obiektów na Listę światowego dziedzictwa.

POLECAMY