Więcej aktualności ...

Bezpieczny Obiekt MICE – nowy program autocertyfikacji

Ostatnie miesiące zmieniły świat spotkań branżowych na całym świecie. Nie ustają działania poświęcone funkcjonowaniu w nowej rzeczywistości. Polska Organizacja Turystyczna na stronie internetowej bezpiecznyobiekt.pot.gov.pl uruchomiła nowy program autocertyfikacji skierowany do obiektów konferencyjnych i kongresowych w Polsce. 

Challenge dla GOPR,  czyli mariaż ratownictwa górskiego z branżą spotkań

W dniach: 11-13 września 2020 roku w Podlesicach odbędzie się wyjątkowa akcja CSR mająca na celu wparcie rozbudowy i modernizacji Centralnej Stacji Ratunkowej Grupy Jurajskiej GOPR, w której wezmą udział wolontariusze ze stowarzyszenia MPI Poland Chapter oraz studenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

ANTYCOVID EXPO – potrzeba matką wynalazków

Aplikacje i bransoletki do domowej kwarantanny, rączki do bezdotykowego otwierania drzwi, solarne dezynfekatory - to zaledwie kilka spośród wielu produktów udawadniających, że technologia przyszłości pomoże przetrwać kryzys.

ICE Kraków zaprasza na Vademecum Wydarzeń Hybrydowych

W wirtualnym studiu ICE Kraków, w środę, 2 września w godzinach 14:00-15:00 odbędzie się spotkanie poświęcone wydarzeniom hybrydowym. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w transmisji online.  

Kraków w żółtej strefie na mapie zakażeń koronawirusem

Ministerstwo Zdrowia objęło Kraków żółtą strefą epidemii koronowirusa Sars-Cov-2. Apelujemy do mieszkańców i turystów o rozwagę i stosowanie się do wszystkich zasad sanitarnych.

Certyfikat “Małopolska - Bezpieczna Turystyka”

Podróżuj bezpiecznie po Małopolsce. Ruszył program Certyfikat „Małopolska – Bezpieczna Turystyka”, którego celem jest zwiększenie zaufania osób odwiedzających Region do obiektów hotelarskich, usług transportowych czy różnego rodzaju atrakcji turystycznych! Od dziś zapraszamy do rejestracji na stronie www.cmbt.pl.

Powrót do MICE w świecie COVID-19

Po miesiącach całkowitej blokady, w wielu krajach następuje stopniowe ponowne otwieranie sektora MICE. Nie ogranicza się to tylko do krajów, które stłumiły Covid-19, ale także wielu tych, w których sytuacja pozostaje niepewna, ponieważ stają w obliczu drugiej fali zakażeń. 

Manifest przemysłu spotkań

MIC publikuje “MANIFEST”, prezentujący znaczenie gospodarcze konferencji i kongresów w dobie kryzysu. JMIC (Joint Meetings Industry Council) wydał Manifest Przemysłu Spotkań, w którym przedstawiono i uzasadniono dlaczego konwencje, targi i inne wydarzenia biznesowe są kluczem do ożywienia gospodarczego na świecie po COVID-19.

W poszukiwaniu turysty i nowej turystyki. Miasta przyjazne turystyce - Kraków w projekcie europejskim

Grupa miast europejskich (Utrecht, Wenecja, Druskienniki, Rovaniemi, Dún Laoghaire, Cáceres, Braga, Dubrownik, Kraków oraz Genua, będąca liderem, rozpoczęła drugi etap realizacji projektu pod nazwą Tourism Friendly Cities w ramach programu URBACT III współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Targi wracają do gry, wróć i Ty.....Czekamy na Was!

LIST OTWARTY DO WYSTAWCÓW I ZWIEDZAJĄCYCH TARGÓW W POLSCE

Szanowani Państwo, Przedsiębiorcy, Przyjaciele, Z dniem 06 czerwca 2020 r. targi zostały oficjalnie odmrożone. Do tego terminu branża targowa przygotowywała się bardzo intensywnie od wielu tygodni.

POLECAMY