Więcej aktualności ...

Kraków Airport gospodarzem ACI EUROPE'S REGIONAL AIRPORTS' CONFERENCE AND EXHIBITION

16 maja 2018 r. miała miejsce ceremonia oficjalnego przekazania organizacji ACI Europe's Regional Airports' Conference and Exhibition  z Neapolu do Krakowa. 12. edycja ACI Europe's Regional Airports' Conference and Exhibition  odbędzie się w dniach 20-22 maja 2019 r., a gospodarzem tego branżowego, prestiżowego wydarzenia będzie Kraków Airport.

Ambasadorowie Kongresów Polskich 2018

8 maja br. podczas posiedzenia kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich do grona Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 16 nowych, wybitnych osobistości reprezentujących środowisko naukowe i biznesowe, w tym 3 z Krakowa! Do tej pory tytuł Ambasadora Kongresów otrzymało blisko 250 osób, w tym ponad 45 z Krakowa i Małopolski.

Najnowszy raport ICCA już dostępny

W ICCA Statistics Report 2017, kluczowym dla branży raporcie Kraków zajął 54. miejsce w skali świata, zaś 27. w Europie, będąc gospodarzem 45 spotkań stowarzyszeń. Jest to wzrost w porównaniu z rokiem 2016, kiedy to Kraków zajmował 65. miejsce w skali świata, a 32. pośród miast europejskich.

M&I Forums – podsumowanie kwietniowych wyjazdów targowych

Zespół Kraków Convention Bureau uczestniczył w targach turystyki biznesowej M&I Forum w dwóch edycjach: amerykańskiej, która odbyła się w Montrealu, Kanadzie w dniach 4-7 kwietnia br. oraz europejskiej w Algarve, Portugalii w dniach 18-22 kwietnia 2018 roku.

Konferencja Miejskie Dziedzictwo Żydowskie: obecność i nieobecność już we wrześniu

Z przyjemnością zapraszamy na międzynarodową Konferencję, która odbędzie się w ramach Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego w 2018 roku. Konferencja Miejskie Dziedzictwo Żydowskie: obecność i nieobecność odbędzie się w dniach 3-7 września 2018 r. w Krakowie, mieście Światowego Dziedzictwa Kultury.

Rekordowe Targi KRAKDENT®  rozpoczęte

Do udziału w największym w Polsce wydarzeniu w branży stomatologicznej jej przedstawicieli szczególnie przekonywać nie trzeba. Jeżeli jednak znajdą się niezdecydowani lekarze, technicy dentystyczni i asystentki to najlepszą rekomendacją do pojawienia się na Międzynarodowych Targach Stomatologicznych w Krakowie KRAKDENT® niech będą…fakty!

40 lat Krakowa na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO - film

We wrześniu minie 40 lat od czasu kiedy Kraków, jako pierwsze miasto europejskie, został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Nominuj Ambasadora Kongresów Polskich i Mecenasa Kongresów Polskich

Jak co roku zapraszamy do zgłaszania kandydatów do tytułu honorowego Ambasadora Kongresów Polskich. To wyróżnienie dla osób, które aktywnie promują Polskę, jako miejsce organizacji spotkań i konferencji poprzez aktywną działalność w międzynarodowych stowarzyszeniach. 

Plany ICE Kraków 2018 – wydarzenia biznesowe

Centrum Kongresowe ICE Kraków zaprezentowało plany na 2018 rok. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej (8.02.2018r.), przedstawiono 34 wydarzenia biznesowe, które w nadchodzącym roku odbędą się w obiekcie. To jednak nie koniec ogłoszeń. Kolejne kontakty są obecnie negocjowane. Operator Centrum Kongresowego, Krakowskie Biuro Festiwalowe, szacuje, że w ICE Kraków odbędzie się w tym roku minimum 160 imprez.

EXPO Kraków trzyma formę

W tym miesiącu EXPO Kraków stawia na aktywność fizyczną. Już 17-18 lutego 2018 r. zawita do Krakowa niezwykła impreza, której dwie poprzednie edycje odbyły się we Wrocławiu. Europe Sport Power to wydarzenie łączące rozbudowane targi fitness (ponad 100 wystawców, w tym 10 zagranicznych) z największymi zawodami kulturystycznymi w Polsce.

POLECAMY