Więcej aktualności ...

Prowadzenie Spotkań Zespołu - Trudne Sytuacje i Rozwiązywanie Konfliktów

Pracując z uczestnikami grudniowego szkolenia MPI „Zarządzanie poprzez spotkania” rozpoznaliśmy nowe potrzeby szkoleniowe, które zgłaszała grupa. Nie zwlekając więc, wspólnie z tym samym trenerem, Leną Czernecką, postanowiliśmy przygotować specjalny, dedykowany warsztat, na który Was niniejszym gorąco zapraszamy.

Bezpieczeństwo psychiczne w szkole – konferencja edukacyjna

Wszystkim powinno zależeć na tym, aby dzieci i młodzież spędzały czas w bezpiecznej, przyjaznej i szczęśliwej szkole. Jak ją urzeczywistnić? Znakomita okazja, by o tym porozmawiać, nadarzy się 16 stycznia – to konferencja „Budujemy krakowski model bezpieczeństwa psychicznego w szkole”, na którą Wydział Edukacji UMK zaprasza szerokie grono osób i instytucji. Zapisy są przyjmowane do 3 stycznia.

MPI Poland Chapter podsumowuje szkolenie: „Zarządzanie przez spotkania – zwinność w erze ciągłych zmian”

4 grudnia 2019 roku w hotelu Crown Piast Hotel & SPA Kraków odbył się praktyczny warsztat z cyklu programu edukacyjnego Meeting Professional Exellence Classes (MPEC), organizowanego przez stowarzyszenie MPI Poland Chapter, w tym roku pod hasłem „Hot Business Trends”.

Workshop dla biur turystycznych w Krakowie

25 lutego odbędzie się w Krakowie workshop dla biur turystycznych zajmujących się w Polsce turystyką wyjazdową.

Rada Dyrektorów OWHC na spotkaniu w Krakowie

Relacja dziedzictwo-środowisko naturalne i zmiany społeczne, zadania programowe, wspólne projekty, budżet organizacji i większa samodzielność sekretariatów regionalnych – to główne kwestie omawiane podczas odbywającego się w Krakowie spotkania Rady Dyrektorów Organizacji Miast Światowego Dziedzictwa (OWHC).

Podsumowanie Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej

Zbliżający się koniec roku to czas podsumowań, również w Krakowie, którym ostatnich 12 miesięcy upłynęło pod znakiem kulinariów. Przez cały rok 2019 Kraków nosił tytuł Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej.

Rekomendacje firm PCO i DMC

Z wielką przyjemnością informujemy, że na kolejne lata zostały nadane rekomendacje Kraków Convention Bureau Wydziału ds. Turystyki Urzędu Miasta Krakowa dla Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (PCO) oraz dla Organizatorów Podróży Motywacyjnych w Krakowie i Małopolsce.

 

Krakowskie targi bożonarodzeniowe wyróżnione na świecie

Targi bożonarodzeniowe na Rynku Głównym od ponad ćwierćwiecza na stale wpisały się w pejzaż przedświątecznego Krakowa, ciesząc się niezmiennym powodzeniem krakowian i turystów. 

Workshop ICCA Meetings Management w Krakowie

Workshop ICCA dla sektora Meetings Management odbędzie się po raz pierwszy w Polsce. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 2 – 4 lipca 2020 w Krakowie.

Ponad 14 milionów turystów odwiedziło Kraków

14 050 000 osób w 2019 r. odwiedziło Kraków - wynika z badań przeprowadzonych przez Małopolską Organizację Turystyczną dla Urzędu Miasta Krakowa. To o 550 000 tysięcy osób więcej niż w zeszłym roku.

POLECAMY