Więcej aktualności ...

Open Eyes Economy Summit - piąta edycja za nami

Piąta edycja Open Eyes Economy Summit – Międzynarodowego Kongresu Ekonomii Wartości. Interesujesz się nowymi technologiami? Uważasz, że biznes powinien zrewidować swoje podejście do planety? Uważasz, że powinniśmy zmienić strategię i rozwijać się w sposób zrównoważony? Jesteś zaangażowany w sprawy społeczne? A może jesteś ciekaw świata, na który chcesz patrzeć możliwie szeroko?

Minęły 2 lata od startu akcji Hoover Table

Raptem rok temu cieszyliśmy się sukcesem drugiej edycji projektu Hoover Table.

II Konferencja Kryzysowa dla Gastronomii Made For Restaurant on-line 2020 Master Class „Sztuka przetrwania”

Temat konferencji, która odbyła się 16 listopada, był odpowiedzią na potrzebę wsparcia gastronomii w związku ze zmieniającą się bardzo dynamicznie sytuacją i koniecznością wykazania się dużą elastycznością oraz umiejętnością odnalezienia w nowej sytuacji spowodowanej przez pandemię Covid-19.

Spotkajmy się online - CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO® już w listopadzie

W dniach 17-18 listopada br. odbędzie się unikatowe wydarzenie dla branży kompozytowej CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO® łączące świat nauki ze światem biznesu. Organizatorami są Targi w Krakowie, Polski Klaster Technologii Kompozytowych oraz Politechnika Warszawska. Na uczestników czeka 10 godzin prezentacji, konsultacji i dyskusji z cenionymi specjalistami z Polski i zagranicy.

Akademia HORECA Re:action – sprawdź program

Kryzys spowodowany COVID-19 bardzo dotkliwie dotknął gastronomię i hotelarstwo, które pomimo ogromnych przeciwności nie poddają się. Od lat zwierciadłem branży są Międzynarodowe Targi HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO®, jednak w tym roku ze względu na sytuację na świecie nie mogą się odbyć.

59 kongres ICCA w Kaohsiung modelowym case study konferencji hybrydowej

Doroczny kongres ICCA, jego 59. edycja, po raz pierwszy odbył się w formie hybrydowej. Temat przewodni wydarzenia brzmiał „Transforming Global Events Together”. Wzięła w nim udział rekordowa liczba osób, a mianowicie 1500 delegatów z całego świata, w tym 220 prelegentów i 200 przedstawicieli stowarzyszeń międzynarodowych.

ICCA ogłasza unikatowy „Kohsiung Protocol”

International Congress and Convention Assocation (ICCA) ogłasza wspólnie z miastem Kaohsiung ramy „Protokołu z Kaohsiung” jako główne dziedzictwo (legacy) 59. Kongresu ICCA.

V Krakowski Kongres Turystyki Medycznej

Urząd Miasta Krakowa oraz Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w „V Krakowskim Kongresie Turystyki Medycznej: nowe wyzwania, nowe perspektywy”, który odbędzie się online, 2 grudnia w godz. 11.00-15.15.

Global Recovery Insights 2020: wydarzenia wystawiennicze 2021/2022

UFI i Explori opublikowały pierwszą edycję raportu Global Recovery Insights 2020, w którym przedstawiono wyniki globalnego badania przeprowadzonego przez specjalistów ds. badań wydarzeń „na żywo”, Explori, we współpracy z UFI i przy wsparciu SISO, Society for Independent Show Organizers.

Najbezpieczniejsze targi w Polsce

W dniach 14-15 października br. w EXPO Kraków po raz pierwszy w Polsce odbyły się Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne ANTYCOVID EXPO. Ofertę zaprezentowało 163 wystawców oferujących najnowocześniejsze technologie i produkty pomagające w walce z pandemią. Udział wzięło 2452 gości.

POLECAMY