Więcej aktualności ...

Letni sezon turystyczny w Małopolsce WYSTARTOWAŁ!

16 maja przy Schronisku „Koliba” na Łapsowej Polanie Małopolska Organizacja Turystyczna wraz z Województwem Małopolskim zainaugurowała letni sezon turystyczny.

Projekty Krakowa promowane na stronie OWHC

Inicjatywy Miasta Krakowa stawiające na rozwój kreatywności i wsparcie kultury w czasie walki z epidemią koronawirusa - Kultura Odporna  oraz #zostanwdomuopowiedzkrakow – mają szansę zainspirować inne miasta świata! 

Poland: Online Site Inspection – nowe narzędzie dla branży spotkań

Polska Organizacja Turystyczna na stronie internetowej pot.gov.pl uruchomiła nowe narzędzie przeznaczone dla branży spotkań o nazwie Poland: Online Site Inspection. Stanowić ono będzie katalog online miejsc do organizacji spotkań i wydarzeń w Polsce.

Kraków w czołówce zielonych miast Europy

Kraków zajął piąte miejsce w konkursie o tytuł „Zielonej stolicy Europy 2022”. Finalistami zostały miasta: Tallin, Grenoble, Dijon i Turyn. O tytuł ubiegało się łącznie 18 europejskich metropolii.

Biznes to nie idea, to ludzie

O tym, które branże oprócz turystyki przynoszą Krakowowi najwięcej dochodu, czy pandemia spowoduje, że znikną tradycyjne biura, a normą stanie się praca zdalna i dlaczego miasto pomaga biznesowi – rozmawiamy z zastępcą prezydenta ds. zrównoważonego rozwoju Jerzym Muzykiem.

„Inaczej niż zawsze – jak zawsze razem”

Na ulicach Krakowa zagościła wyjątkowa kampania społeczna, której celem jest wsparcie mieszkańców w radzeniu sobie z kwarantannową codziennością. 

Członkowie MOT otwierają się dla turystów

Po kilkunastotygodniowej przerwie część z firm zrzeszonych w Małopolskiej Organizacji Turystycznej wróciła do bezpośredniej obsługi ruchu turystycznego.

#KrakowIsReady
2020-05-06

Hejnalista nie może się mylić obwieszczając #KrakowIsReady. Jesteśmy gotowi i zapraszamy. Wiele atrakcji turystycznych już działa i czeka na gości. Pod nowym hashtagiem kontynuujemy kampanię #KrakowWillWait, której celem jest zachęcenie turystów do odwiedzin miasta po zniesieniu ograniczeń w podróżowaniu.

Webinaria i wideoczaty dla branży turystycznej

Poniżej informacje na temat najbliższych webinarów i wideoczatów branżowych:

Czas próby
2020-05-04

Pandemia koronowirusa SARS-CoV-2 wywróciła świat do góry nogami. W ciągu zaledwie kilku dni rzeczywistość,  którą znaliśmy, zniknęła.  Kryzys dotknął cały świat. Z ogromną siłą uderzył w większość sektorów gospodarki, nie oszczędzając branży spotkań.

POLECAMY