Więcej aktualności ...

Ambasadorowie Kongresów Polskich w 2016 r.

22 września do grona Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 20 nowych, wybitnych osobistości reprezentujących środowisko naukowe. Do tej pory tytuł Ambasadora Kongresów otrzymało ponad 200 osób, w tym ponad 40 z Krakowa i Małopolski.

Krakowski Klub Ambasadorów Kongresów zainaugurowany!

20 września, w ramach projektu KRAKÓW NETWORK odbyło się spotkanie Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich, władz miasta oraz przedstawicieli lokalnej branży spotkań, które miało na celu zainicjowanie Krakowskiego Klubu Ambasadorów Kongresów.

NAJLEPSZE PRAKTYKI HOSPITALITY. AUTOPREZENTACJA, KOMUNIKACJA I OBSŁUGA GOŚCI BIZNESOWYCH - podsumowanie

W czwartek, 8 września w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory odbyło się szkolenie dla przedstawicieli branży przemysłu spotkań zorganizowane przez Krakow Convention Bureau oraz MPI Poland Chapter.

Na takie wydarzenie polski świat nauki czekał - Europejski Kongres Biotechnologiczny w EXPO Kraków

Blisko 1000 uczestników z 63 krajów, wykłady uznanych ekspertów, 25 sympozjów oraz ponad 200 mniejszych paneli. Europejski Kongres Biotechnologiczny (ECB), który odbył się w EXPO Kraków to nie tylko sukces dla organizatorów i obiektu, ale także dla Krakowa.

Go2Grow - nowa marka Exprofesso

Kraków wzbogacił się o nową markę, Go2Grow, wchodzącą w skład firmy Exprofesso, której celem jest promocja Polski jako miejsca rozwojowych wyjazdów motywacyjnych dla zagranicznych korporacji.

Nowe wirtualne wizytówki Krakowa

7 wersji językowych, planer pobytu w Krakowie, intuicyjna wyszukiwarka, dziesiątki wydarzeń kulturalnych, bogate opisy wszystkich atrakcji miasta, ciekawostki, informacje praktyczne i nowoczesny, estetyczny wygląd – tak wygląda nowa platforma Krakow.Travel, dzięki której turyści nie tylko zaplanują swój pobyt w Krakowie, ale także poznają wszystkie najważniejsze zabytki i najciekawsze wydarzenia.

Exprofesso - nowy rekomendowany Organizator Podróży Motywacyjnych

Z wielką przyjemnością informujemy, że do grona rekomendowanych Organizatorów Podróży Motywacyjnych dołączyła firma Exprofesso.

I Krakowski Kongres Turystyki Medycznej

Urząd Miasta Krakowa przy współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz ZIZ Centrum Edukacji zapraszają na I Krakowski Kongres Turystyki Medycznej, który odbędzie się w dniach 13-14 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

ICE Kraków z dofinansowaniem Potężny zastrzyk gotówki dla małopolskiego przemysłu spotkań!

Centrum Kongresowe ICE Kraków otrzymało z funduszy europejskich niemal milion złotych na promocję małopolskiego przemysłu spotkań. Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator obiektu, przeznaczy środki między innymi na udział w międzynarodowych targach branżowych, wizyty studyjne dla zagranicznych przedstawicieli branży MICE, rozwój sieci współpracy lokalnej Kraków Network oraz działania promujące ofertę gospodarczą regionu oraz Centrum Kongresowe.

Sesja Komitetu UNESCO w 2017 roku w Ice Kraków

Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2017 roku odbędzie się w Krakowie. Taka decyzja została podjęta podczas posiedzenia Komitetu w Stambule.
W 2017 roku około 1000 delegatów ze 190 krajów będzie obradować w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

POLECAMY