Więcej aktualności ...

EIBTM 2014 Trends Watch – czy trendy przewidziane przez Roba Davidsona się sprawdziły?

Rob Davidson corocznie publikuje raport Trends Watch stanowiący analizę sytuacji gospodarczej oraz podsumowanie najważniejszych trendów w branży MICE. Premiera raportu ma miejsce na targach turystyki biznesowej IBTM w Barcelonie. Ważny aspekt analizy stanowi część dotycząca trendów w przemyśle spotkań. Czy te przewidywane na rok 2015 się spełniły?

CONVENE 2016 – duże zainteresowanie Krakowem, ponad 60 rozmów biznesowych

W dniach 10-11 lutego zespół Krakow Convention Bureau uczestniczył w targach turystyki biznesowej Convene w Wilnie.

Kraków na 9-tym miejscu wśród Top meeting destination 2015

Po raz ósmy magazyn Kongres Magazine oraz organizator targów Conventa trade show nagrodziły miasta w kategorii ‘Meetings star awards’ dla najlepszych destynacji kongresowych, tzw. Meetingsdestination. W tej kategorii Kraków zajął 9-te miejsce!

Dzieje się w EXPO Kraków – czyli podsumowanie roku 2015

Co łączy Jerzego Dudka z Andym Warholem, ludzi cyborgów ze Stanisławem Soyką? Ile kieliszków można utrzymać w jednej ręce i jak szybko można podać kolację dla 1500 osób? Wszystkie te odpowiedzi padły w minionym roku podczas niezwykłych wydarzeń w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków! Łącznie odbyło się ich ponad 100, a zbliżający rok zapowiada się rekordowo pod względem wynajmu obiektu.

KRAKÓW PO RAZ TRZECI Z NAGRODĄ ZOOVERA!

Trzeci raz z rzędu Kraków został nagrodzony prestiżową nagrodą „Zoover – The Best European City Trip 2016”.

MEETINGS STAR AWARD 2015 dla ICE Kraków - NAGRODA dla najlepszego centrum kongresowego w Europie Centralnej i Wschodniej!

Międzynarodowa nagroda MEETINGS STAR AWARD 2015 to wyróżnienie za kompleksowe działania oraz znaczące osiągnięcia w dziedzinie przemysłu spotkań, marketingu miejsc oraz promocji wydarzeń w Europie Centralnej oraz Wschodniej. Centrum Kongresowe ICE Kraków otrzymało pierwsze miejsce w kategorii CONVENTION CENTRES.

Rekordowy grudzień i rok Kraków Airport

W 2015 r na krakowskim lotnisku obsłużono 305 826 pasażerów, co oznacza wzrost o 14% w stosunku do grudnia 2014 roku i najlepszy grudniowy wynik w historii portu.

Nowa identyfikacja wizualna Krakow Convention Bureau

Stand out of the crowd, to highlight the destination – to hasła, które bardzo często słyszymy na szkoleniach i spotkaniach branżowych. Czy są one jedynym sposobem na skuteczne wypromowanie miasta jako destynacji biznesowej?

POLECAMY