Nowe hotele w Krakowie – Hotel Legend i Golden Tulip Kraków Kazimierz już otwarte!

1 sierpnia otwarto 3-gwiazdkowy Hotel Legend. Położony jest on w ścisłym centrum Krakowa, w czteropiętrowej kamienicy przy Plantach, na styku ulic Św. Gertrudy i Sarego.

Nowe hotele w Krakowie – Hotel Legend i Golden Tulip Kraków Kazimierz już otwarte!
Fot. Jordan Group

Hotel oferuje 100 komfortowych pokoi w  kategoriach: premium (6 pokoi), standard (92 pokoje) oraz dwa apartamenty. Wszystkie pokoje mają bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Łącznie jest to 190 miejsc noclegowych, które spełniają najwyższe standardy zarówno dla osób podróżujących służbowo jak i dla turystów spędzających urlop w Krakowie.

Hotel Legend oferuje także zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. W obiekcie znajdują się dwie, w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt sale konferencyjne o powierzchni 32 i 25 mkw. Dodatkowo, do dyspozycji gości jest przestronna restauracja, studio fitness oraz przeszklone patio. Operatorem obiektu jest firma Jordan Group.

Miesiąc wcześniej, na początku lipca, otwarto 4-gwiazdkowy Golden Tulip Kraków Kazimierz. Obiekt oferuje 139 pokoi w trzech różnych standardach, salę konferencyjną dla 100 osób, restaurację, studio fitness, plac zabaw i podziemny parking. Powstał pomiędzy ulicami Krakowską i Bożego Ciała.

Inwestorem jest spółka FHM. Grupa zrealizowała wcześniej w Krakowie m.in. 5-gwiazdkowy Holiday Inn, 4-gwiazdkowy Golden Tulip i hotel Rezydent. Będzie to piąty obiekt pod marką Golden Tulip w Polsce.

pokaż metkę
Osoba publikująca: MONIKA POPIOŁEK
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY