Exprofesso - nowy rekomendowany Organizator Podróży Motywacyjnych

Z wielką przyjemnością informujemy, że do grona rekomendowanych Organizatorów Podróży Motywacyjnych dołączyła firma Exprofesso.

Exprofesso - nowy rekomendowany Organizator Podróży Motywacyjnych
Fot. http://www.exprofesso.pl

Exporfesso to prekursor idei edutainment w biznesie. Firma deklaruje: Mamy misję: chcemy zdjąć z edukacji dorosłych odium trudu i nudy, nadać świeżości  wszystkim tym działaniom, które zwykle określa się mianem treningu, szkolenia czy eventu. Lubimy się uczyć i chcemy pokazywać naszym klientom, że nauka może być frajdą. Jednocześnie mamy ambicję działać ex professo – czyli po prostu profesjonalnie. Frajda nie przysłania nam celów, które są ważne dla naszych klientów, i które my również traktujemy bardzo serio. Mamy misję pokazywać, że efekty nie muszą rodzić się w bólach, że zmiany nie zawsze są trudne. Nasze szkolenia oraz eventy przynoszą efekt uczenia się „mimochodem”, w atmosferze rozrywki, doświadczania i przeżywania ekscytujących chwil.

Wręczenie certyfikatu nastąpi podczas grudniowego Forum Turystyki, które posumuje sezon turystyczny w Krakowie.

W celu otrzymania rekomendacji należy przesłać odpowiedni komplet dokumentów potwierdzających profesjonalizm w prowadzonych działaniach. Uzyskanie rekomendacji daje firmom dodatkową możliwość promocji oraz udziału w prezentacjach, wizytach studyjnych i innych wydarzeniach organizowanych przez Krakow Convention Bureau. Więcej szczegółów nt. systemu rekomendacji oraz niezbędne wnioski znajdą Państwo pod adresem: www.bip.krakow.pl/zarzadzenie/2014/2013 .

Kontakt w sprawie programu rekomendacji:                                                                                                                                                         Natalia Kulec-Greń                                                                                                                                                                                           e-mail: Natalia.Kulec@um.krakow.pl                                                                                                                                                                        tel. 12 616 6077

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MONIKA POPIOŁEK
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY