Go2Grow - nowa marka Exprofesso

Kraków wzbogacił się o nową markę, Go2Grow, wchodzącą w skład firmy Exprofesso, której celem jest promocja Polski jako miejsca rozwojowych wyjazdów motywacyjnych dla zagranicznych korporacji.

Go2Grow - nowa marka Exprofesso
Fot. Go2Grow 2

Od 2003 roku Exprofesso dostarcza programy Edutainment dla grup biznesowych. Firma opracowała dziesiątki programów integracyjnych i szkoleń w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów korporacyjnych. Na co dzień zajmuje się tworzeniem wspierających cele biznesowe gier symulacyjnych. Ta innowacyjność doprowadziła Exprofesso do ekspansji na rynkach międzynarodowych. Firma zainaugurowała niedawno powstanie nowego, dedykowanego Klientom zagranicznym, działu o nazwie GO2GROW, który jest kamieniem milowym w jej działalności.

Go2Grow wyrasta bezpośrednio z biznesu i jego potrzeb by, wypuszczając gałęzie w stronę rozrywki, z powrotem w niego wrosnąć niosąc nową jakość. Kluczowe jest tutaj zupełnie nowe podejście do DMC w Polsce – rozrywka spleciona z osobistym rozwojem uczestników, co szybko przynosi wymierne zyski. Edutainment – połączenie zabawy z edukacją nie tylko sprawia, że wyjazdy incentive motywują  na długo a spotkania biznesowe robią niezatarte wrażenie na kontrahentach. Pozwala także pracownikom na skuteczny teambuilding i rozwinięcie własnych kompetencji, co szybko przekłada się bezpośrednio na ich bardziej efektywną i wartościową pracę.

Wyjątkowa oferta pakietów incentive, sygnowana marką Go2Grow, niesie ze sobą nowe, nieznane dotąd doświadczenia. Dzięki nim ludzie rozwijają siebie i swoje kompetencje, przy okazji poznając piękno i historię miejsc, które zapierają dech w piersiach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

http://www.go2grow.eu

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MONIKA POPIOŁEK
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY