IAAPA po raz pierwszy organizuje Doroczne Forum Wiosenne w Krakowie, w Polsce!

W dniach od 8 do 10 maja specjaliści od wypoczynku, atrakcji, turystyki i rozrywki gromadzą się, by odkryć i poznać rozwijający się polski rynek wypoczynku i turystyki. Międzynarodowe Stowarzyszenie Parków Rozrywkowych i Atrakcji (IAAPA) organizuje w Krakowie, w Polsce, zjazd specjalistów z dziedziny wypoczynku, atrakcji, turystyki i rozrywki.

IAAPA po raz pierwszy organizuje Doroczne Forum Wiosenne w Krakowie, w Polsce!
Fot. IAAPA EMEA

W czasie trwania zjazdu odbędą się seminaria dotyczące powstającego polskiego krajobrazu wypoczynkowego i bezpieczeństwa oraz wycieczki ‘dla wtajemniczonych’ do głównych atrakcji regionu Krakowa, łącznie z Energylandią, Kopalnią Soli w Wieliczce i Podziemiami Rynku. Uczestnicy będą również mieli możliwość spotkań, nawiązywania kontaktów i dyskusji z biorącymi udział w tym wydarzeniu profesjonalistami z tej branży z całego świata.

Polski rynek turystyczno-rekreacyjny znajduje się w stadium szybkiego rozwoju. Rok 2017 dla działających na arenie międzynarodowej specjalistów od rekreacji i atrakcji jest szczególną i niepowtarzalną okazją do zapoznania się z przekształcaniem niektórych z najpiękniejszych obszarów w Polsce w unikatowe centra turystyczne.


Wybrane seminaria poświęcone będą omówieniu wszelkich aspektów eksploatacji atrakcji przyrodniczych, historycznych i zupełnie nowych parków tematycznych, zwłaszcza jeśli chodzi o ich rozwój i bezpieczeństwo. Seminaria prowadzone będą przez dzisiejszych liderów branży w osobach Andreasa Andersena (CEO, Liseberg Group, Sweden) i Hara Kupersa (COO, Vekoma Ride BV). Obecni będą również przedstawiciele polskich parków, by dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą, między innymi w sesjach prowadzonych przez zarządy Holiday Park Kownaty, Energylandii i Park of Poland.


Seminaria odbędą się w Sheraton Grand Krakow, głównym hotelu zjazdu. Dalsze możliwości edukacyjne to zakulisowe wycieczki do takich obiektów jak Energylandia, Kopalnia Soli w Wieliczce i Podziemia Rynku.

Koszt uczestnictwa w zjeździe to 250 euro dla członków IAAPA i 320 euro dla pozostałych uczestników.

Dodatkowe informacje o Forum Wiosennym IAAPA EMEA dostępne są na stronie www.iaapa.org

Międzynarodowe Stowarzyszenie Parków Rozrywkowych I Atrakcji (IAAPA), założone w 1918 r. jest największą międzynarodową organizacją branżową, reprezentującą obiekty rozrywkowe i atrakcje o stałej lokalizacji i zajmuje się ochroną i rozwojem przemysłu rozrywkowego. IAAPA reprezentuje niemal 5.000 obiektów, dostawców i członków indywidualnych z 99 krajów. Są to między innymi parki rozrywkowe i tematyczne, parki wodne, atrakcje, rodzinne centra rozrywkowe, ogrody zoologiczne, akwaria, muzea, centra nauki i kurorty. IAAPA jest organizacją non-profit. Siedziba główna stowarzyszenia znajduje się w Stanach Zjednoczonych a jej biura regionalne ulokowane są w Brukseli, Meksyku (mieście), Hongkongu i Orlando.


Informacje dodatkowe:
Karen Staley, wiceprezes, IAAPA EMEA
kstaley@IAAPA.org


Jeroen Verrezen, menadżer marketingu, IAAPA EMEA
jverrezen@IAAPA.org

IAAPA w Krk

 

Pokaż metkę
Autor: International Association of Amusement Parks and Attractions (IAAPA)
Osoba publikująca: NATALIA KULEC-GREŃ
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY