Kraków zaprasza na konferencję

Mieszkańcy vs. Turyści – jak osiągnąć równowagę pomiędzy turystyką a życiem codziennym? Na to pytanie, jak i inne dotyczące jakości życia w miastach historycznych, odpowiedzą eksperci
podczas konferencji: „Mieszkańcy a odwiedzający: w poszukiwaniu jakości i komfortu”.

Kraków zaprasza na konferencję
Fot. KCB

Wydarzeniem tym Miasto Kraków inauguruje projekt „Miasta Historyczne 3.0”, któremu patronują Światowa Organizacja Turystyki (WTO) oraz Organizacja Miast Dziedzictwa Światowego (OWHC). Pierwszą z cyklu odbywających się co dwa lata konferencji Kraków rozpocznie debatę nad zjawiskiem wzrostu liczby turystów w kontekście codziennego życia mieszkańców.

Swoim doświadczeniem podzielą się międzynarodowi eksperci m.in. z Amsterdamu, Bregencji, Edynburga i innych miast europejskich oraz naukowcy z dziedzin marketingu, turystyki i promocji miast.

Konferencja pt. „Mieszkańcy a odwiedzający: w poszukiwaniu jakości i komfortu” odbędzie się w dniach 1-2 marca 2018, w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli samorządów terytorialnych, organizacji pozarządowych, branży turystycznej i wszystkich zainteresowanych problemem.

Szczegóły i rejestracja na stronie projektu: www.historicalcity.eu. Zapraszamy

Pokaż metkę
Autor: KCB
Osoba publikująca: KATARZYNA JANIK
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY