EXPO Kraków trzyma formę

W tym miesiącu EXPO Kraków stawia na aktywność fizyczną. Już 17-18 lutego 2018 r. zawita do Krakowa niezwykła impreza, której dwie poprzednie edycje odbyły się we Wrocławiu. Europe Sport Power to wydarzenie łączące rozbudowane targi fitness (ponad 100 wystawców, w tym 10 zagranicznych) z największymi zawodami kulturystycznymi w Polsce.

EXPO Kraków trzyma formę
Fot. KCB

Na czas wydarzenia hala Wisła zamieni się w ogromną powierzchnię wystawienniczą, poza stoiskami targowymi mieszcząc także dwie strefy pokazów: Bodybuilding Arena z Debiutami Kulturystycznymi PZKFiTSIFBB 2018 oraz Scena Fitness, na której będą odbywać się treningi prowadzone przez największe gwiazdy branży. W hali Dunaj będą dominować sporty walki: Fight Arena z Amatorskimi Mistrzostwami Świata MMA oraz Crossfit Arena z zawodami Koronacja w Krakowie, otwartymi dla każdego – początkujących i zaawansowanych; znajdzie się tu również Street Workout Arena, na której odbędą się dwudniowe zawody Game of BARS.

Poza tym organizatorzy przygotowali bogaty program naukowy – Europe Sport Academy. Podczas licznych wykładów specjaliści z zakresu sportu i fitnessu opowiedzą o trendach żywieniowych i suplementacji, kształtowaniu sylwetki, prezentacji scenicznej i innych zagadnieniach dotyczących branży.

Więcej informacji www.europesportpower.pl

Pokaż metkę
Autor: KCB
Osoba publikująca: KATARZYNA JANIK
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY