Sezon spotkań stolikowych i targów biznesowych oficjalnie otwarty!

Zespół Krakow Convention Bureau reprezentował miasto jako destynację biznesową w ramach The MEETINGS SPACE w Sztokholmie w dniach 7-9 marca. Wiosenna edycja The Meetings Space to pierwsze w tym roku wydarzenie, które otwiera sezon spotkań mających na celu promocję bogatej oferty turystyki biznesowej Krakowa.

Sezon spotkań stolikowych i targów biznesowych oficjalnie otwarty!
Fot. KCB

W 2019 roku Krakow Convention Bureau weźmie udział w targach turystyki biznesowej oraz spotkaniach stolikowych z cyklu M&I Forum oraz The Meetings Space. Tegoroczne spotkania w ramach M&I Forum planowane są: w Benidormie (24-27 kwietnia), Szybeniku (19-22 czerwca), Chicago (25-28 sierpnia) oraz Muskacie (11-15 listopada). Drugim wydarzeniem w cyklu The Meetings Space będzie jesienna edycja w Madrycie.

Kluczowym elementem powyższych spotkań są rozmowy b2b oraz networking z potencjalnymi organizatorami konferencji i spotkań biznesowych oraz podróży motywacyjnych. Wśród rozmówców są zarówno członkowie międzynarodowych stowarzyszeń, jak też firm PCO i DMC z Europy i Ameryki (w przypadku The Americas M&I Forum).

Dodatkowo krakowska oferta MICE będzie promowana na targach turystyki biznesowej
w ramach Polskiego Stoiska Narodowego. Na gruncie europejskim największe targi odbywają się dwa razy w roku – w maju IMEX Frankfurt oraz w listopadzie IBTM World w Barcelonie. Wychodząc naprzeciw klientom zza oceanu, po raz trzeci KCB dołączy do wystawców podczas IMEX America.

Pokaż metkę
Autor: KCB
Osoba publikująca: Daniel Łapaj
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY