Światowej sławy biotechnolodzy spotkają się na Konferencji EUROBIOTECH w Krakowie

Europejski Kongres Nauk Przyrodniczych EUROBIOTECH to jeden z największych w Polsce cyklicznych kongresów poświęcony biotechnologii.

Światowej sławy biotechnolodzy spotkają się na Konferencji EUROBIOTECH  w Krakowie
Fot. UMK

Tegoroczna edycja odbędzie się 23-25 września w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków i ponownie skupi naukowców, badaczy oraz firmy z całego świata.

Spotkanie dotyczyć będzie zielonej i czerwonej części nauk biotechnologicznych. Skoncentruje się na dwóch głównych tematach: agrobiotechnologii oraz medycynie spersonalizowanej. Poprzednie edycje Kongresu pokazały, jak wielki potencjał tkwi w tym niezwykłym wydarzeniu, które z roku na rok zyskuje coraz większe zainteresowanie. Kongres jest bowiem doskonałym polem do dyskusji dla specjalistów z wielu dziedzin szeroko pojętej biotechnologii.​
W tegorocznym spotkaniu udział potwierdzili naukowcy z całego świata, m.in.: Hiszpanii, Holandii, Japonii, Niemiec, USA. Podczas paneli dyskusyjnych eksperci postarają się odpowiedzieć na kluczowe pytania, m.in.: kto potrzebuje nowoczesnej biotechnologii
i dlaczego, czy bez niej możliwe jest prowadzenie nowoczesnego rolnictwa lub spersonalizowanej medycyny?

Szeroka oferta wystawców

Konferencji towarzyszyć będzie ekspozycja wystawiennicza. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 20 firm z Polski i z zagranicy, m.in. . A&A Biotechnology, Apexel Co., BIOMEDICA, BIO-TECHNE, Curiosis Inc., IRTech, MGI Tech Co, SARTORIUS, Sygnis. W części ekspozycyjnej spotkamy  także przedstawicieli Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Krakowskiej Centrum Transferu Technologii. Obecne będzie Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Specjaliści NCBiR poprowadzą warsztat adresowany do przedsiębiorców oraz jednostek naukowych, pt. „Nauka i biznes – związek z przymusu czy z rozsądku? Innowacje są dla ludzi – przyjdź, dowiedz się, skorzystaj!".

Każdy, komu bliski jest temat biotechnologii, będzie mógł zakupić dwa rodzaje biletów: na Kongres i ekspozycję targową oraz samą ekspozycję targową. 

Szczegóły tutaj

Pokaż metkę
Autor: Targi w Krakowie
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY