Workshop ICCA Meetings Management w Krakowie

Workshop ICCA dla sektora Meetings Management odbędzie się po raz pierwszy w Polsce. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 2 – 4 lipca 2020 w Krakowie.

Workshop ICCA Meetings Management w Krakowie
Fot. ICCA

Pozyskanie workshopu jest wynikiem inicjatywy Symposium Cracoviense.
 

Dzięki inicjatywie członka ICCA, PCO Symposium Cracoviense, wspieranej przez Kraków Convention Bureau, Centrum Kongresowe ICE Kraków i Hotel Radisson Blu Kraków, latem przyszłego roku w Krakowie odbędzie się drugi w historii międzynarodowy warsztat biznesowy dla członków ICCA z sektora Meetings Management. Będzie to nie tylko ważne spotkanie biznesowe, ale również ogromna promocja międzynarodowa dla Krakowa.

Członkowie ICCA z sektora zarządzania spotkaniami zapraszają na warsztat swojego klienta, którym jest przedstawiciel międzynarodowego stowarzyszenia, mający realny wpływ na decyzję, gdzie odbywa się jego kongres. Dzięki temu, że kongresy międzynarodowych stowarzyszeń rotują pomiędzy destynacjami i nie wracają do tych samych miejsc przez ponad 10 lat, klienci chętnie wymieniają się podczas spotkania swoimi kontaktami, dzieląc się wszystkimi informacjami niezbędnymi do pozyskania i organizacji kongresu.
 

Według Anny Jędrochy, prezes Symposium Cracoviense, która brała udział w ubiegłorocznym workshopie we Florencji, warsztaty biznesowe ICCA stanowią idealną platformę do nawiązywania ważnych kontaktów biznesowych w szybki, wydajny i opłacalny sposób. Warsztaty były jej zdaniem na tyle efektywne, że zdecydowała się walczyć o organizację tego wydarzenia w Krakowie.
 

Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się 20 stycznia 2020 r. Już dzisiaj członkowie ICCA mogą zapraszać gościa międzynarodowego stowarzyszenia, który oprócz tego, że podejmuje decyzję o lokalizacji międzynarodowego kongresu liczącego ponad 500 delegatów i odbywającego się co najmniej raz na cztery lata oraz trwającego min. trzy dni, powinien również korzystać z usług lokalnego PCO (nie tzw. core PCO).
Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona i tylko dwóch członków z tego samego kraju może wziąć w nim udział, w tym tylko jeden z tego samego miasta. Termin rejestracji upływa 30 kwietnia 2020r.

Szczegóły:

pokaż metkę
Autor: Meeting Planner
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY