Bezpieczne targi w strefie żółtej

Fakt, że od 10 października cała Polska znajduje się w strefie żółtej, nie ma to wpływu na Targi ANTYCOVID EXPO, SyMas® i MAINTENANCE oraz FASTENER POLAND®, które odbędą się już 14-15 października w EXPO Kraków – wszystkie wytyczne przeciwepidemiczne zostały wdrożone już na etapie planowania wydarzenia.

Bezpieczne targi w strefie żółtej
Fot. Targi Expo w Krakowie

Firma Targi w Krakowie już w czerwcu przygotowała szczegółowe zasady bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego i w porozumieniu z Polską Izbą Przemysłu Targowego. Przy wejściu do EXPO Kraków wprowadzony będzie obowiązkowy pomiar temperatury. Każdy uczestnik targów musi zarejestrować swoją obecność na stronie internetowej i wypełnić ankietę epidemiologiczną, a w dniu targów bezdotykowo zeskanować pobrany bilet. Warto podkreślić także, że zaplanowane zostały szerokie korytarze między stoiskami (co najmniej 3-metrowe). W związku z żółtą strefą równocześnie w obiekcie może przebywać  jedna osoba na 4 metry kwadratowe.

Strefa w lobby zostanie tak zorganizowana, aby zminimalizować liczbę osób przebywających w jednym miejscu, zaś obsługa zadba o regularną dezynfekcję często dotykanych elementów infrastruktury. Na targach obowiązywać będzie nakaz noszenia maseczek lub przyłbic. W przestrzeniach wspólnych staną bezdotykowe dezynfektory. – Dysponujemy obiektem o takiej powierzchni i – co ważne – kubaturze – że z łatwością możemy sprostać wymaganiom bezpieczeństwa sanitarnego na naszych imprezach. EXPO Kraków jest w pełni przygotowane do organizowania wydarzeń w obecnej sytuacji i z niecierpliwością czekamy na nadchodzące wydarzenia. W końcu wszyscy jesteśmy spragnieni spotkań. – zapewnia Ewa Woch, Wiceprezes Targów w Krakowie.  Dodatkowo, dzięki wsparciu wystawców ANTYCOVID EXPO  na terenie EXPO pracowały  będą profesjonalne oczyszczacze powietrza.
Dzięki wypracowanym procedurom w EXPO Kraków będzie bezpiecznie i komfortowo.

Więcej na temat bezpieczeństwa w obiekcie EXPO Kraków tutaj.

pokaż metkę
Autor: Targi Expo w Krakowie
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
Kalendarz spotkań
POLECAMY