Wystąpienia publiczne na inaugurację Akademii SKKP online

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce startuje ze szkoleniami online w ramach projektu Akademia SKKP. Najbliższe trzy spotkania pod wspólnym tytułem. „Wystąpienia na wydarzeniach hybrydowych – jedna scena, wiele perspektyw” odbędą się w dniach 14, 16 i 18 grudnia.  

Wystąpienia publiczne na inaugurację Akademii SKKP online
Fot. SKKP

Szkolenie podzielone jest na trzy moduły, w którym kompleksowo podjęto  temat „wystąpień podczas wydarzeń hybrydowych”.
Organizatorzy szkolenia zadają pytanie, czy dzisiaj, kiedy wydarzenia hybrydowe i wirtualne stały się codziennością, jesteśmy do nich odpowiednio przygotowani? Czy wiemy jak poruszać się w wirtualnym świecie, który wymaga od nas profesjonalnego przygotowania do prezentacji i wystąpień przed kamerą? Czy umiemy walczyć z tremą? Założeniem szkolenia jest przedstawienie kulis kulisy konferencji hybrydowych: od rad na temat przygotowania wystąpienia, przez podpowiedzi dotyczące zachowania przed kamerą czyli etykiety aż po wskazówki dotyczące przygotowania międzynarodowych wydarzeń.
Spotkania poprowadzą Michał Zalewski, rzecznik prasowy KBF (wprowadzenie do wystąpień publicznych, 14 grudnia), Wojciech S. Wocław, konferansjer, popularyzator wiedzy z savoir-vivre’u, etykiety w biznesie, pisarz (praca z kamerą i aranżacja przestrzeni, 15 grudnia), Łukasz Cioch, konferansjer, trener, audytor polskich i międzynarodowych konferencji (specyfika specyfice konferencji międzynarodowych, 18 grudnia).
Cykl zakończy rozmowa z ekspertami, 18 grudnia o godz. 13.00 prowadzona na żywo, podczas której prelegenci odpowiedzą na pytania słuchaczy.

Szkolenie skierowane jest do każdego, kto prowadzi wystąpienia publiczne, organizuje i występuje podczas konferencji online, przygotowuje prezentacje projektów i produktów dla klientów oraz bierze udział w spotkaniach grup projektowych w pracy. Wśród zalet szkolenia organizatorzy wymieniają inspiracje pod kątem budowania i wzmacniania kompetencji, których znaczenie w „nowej normalności 2021” może się okazać kluczowe, perspektywę trzech ekspertów w formie ich autorskich programów oraz możliwość rozmowy z prowadzącymi, która zwieńczy wydarzenie, a podczas której eksperci wspólnie odpowiedzą na pytania nadesłane przez słuchaczy.  
Udział w szkoleniu jest płatny – pakiet trzech szkole to koszt 250 zł.

Szczegóły>>>

pokaż metkę
Autor: SKKP
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY