Zbieramy dane do raportu „Branża spotkań w Krakowie 2020

Kraków Convention Bureau już po raz 12. opublikuje raport „Branża spotkań w Krakowie 2020”. Głównym celem publikacji jest oszacowanie liczby i rozmiarów organizowanych na terenie Krakowa spotkań i wydarzeń, co jest szczególnie istotne w 2020 roku.

Zbieramy dane do raportu „Branża spotkań w Krakowie 2020
Fot. KCB

Zebrane dane umożliwią nam na zbadanie rynku pod względem gospodarczym, ale również pozwolą określić specyfikę spotkań hybrydowych i wirtualnych.

Liczymy na to, że wyniki pokażą nowe trendy i pomogą określić działania na przyszłość, by skutecznie przyciągać organizatorów spotkań biznesowych do Krakowa i Małopolski.

Zebrane przez nas dane posłużą również do przygotowania przez Poland Convention Bureau POT raportu „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce”, a także ukażą się w międzynarodowym, prestiżowym raporcie publikowanym co roku przez branżowe stowarzyszenie ICCA (International Congress and Convention Association).

Efektywnie zbieranie dane statystyczne to niezastąpione źródło wiedzy oraz  narzędzie do promocji miasta
i regionu jako miejsca z profesjonalnym zapleczem konferencyjnym. Pokazując potencjał naszych obiektów, zachęcamy, aby międzynarodowe eventy odbywały się właśnie w Krakowie.

Ankieta, poprzez którą zbieramy dane, skierowana jest do właścicieli i zarządców obiektów z salami konferencyjnymi oraz do organizatorów wydarzeń. Dane, dotyczące przemysłu spotkań - kongresów, konferencji, targów, wystaw, wydarzeń korporacyjnych i motywacyjnych, zbieramy do 18. stycznia 2021 roku.

W celu udostępnienia ankiety lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z p. Katarzyną Janik (katarzyna.janik@um.krakow.pl lub 12 616 60 53).

Dotychczas opublikowane raporty dostępne są tutaj.

pokaż metkę
Autor: KCB
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY