Teambuildingowe spotkanie online MPI Poland Chapter

MPI Poland Chapter 22 grudnia zorganizowało wyjątkowe spotkanie członków i partnerów stowarzyszenia. Stęsknieni za podróżami goście zostali zaproszeni w podróż do Meksyku. Jak to możliwe? W ramach zaproszenia na Christmas Party online uczestnicy wydarzenia wzięli udział w wirtualnej grze teambuildingowej, przenosząc się do tajemniczej hacjendy i odkrywając jej tajemnice wraz ze swoim zespołem.

 Teambuildingowe spotkanie online  MPI Poland Chapter
Fot. MPI Poland Chapter

W związku z ograniczoną możliwością organizacji wydarzenia, tegoroczne spotkanie świąteczne zostało przeprowadzone online i utrzymane w konwencji teambuildingowej. Uczestnicy podzieleni na zespoły, korzystając z internetowej platformy 3D Virtual Touring oraz aplikacji Go Team na urządzenia mobilne, eksplorowali meksykańską posiadłość w poszukiwaniu wskazówek umożliwiających rozwiązanie intrygującej tajemnicy. Gracze udzielali odpowiedzi w wirtualnym świecie gry, poruszając się po pokojach Hacjendy 3D i znajdując przedmioty pomocne do zakończenia swojej misji. Praca zespołowa, sztuka dedukcji i kompromisu pozwoliły eliminować kolejnych podejrzanych, trafnie rozwiązać wszystkie zagadki i odkryć prawdę, ostatecznie otrzymując laur zwycięstwa.

- Zaproszenie na świąteczne spotkanie MPI Poland przyjęłam z ogromną przyjemnością. Tradycja wszak zobowiązuje, a życzeń i chwil spędzonych w gronie najbliższych, a tacy jako branża dla mnie jesteście, nigdy przecież nie za wiele. Zaskoczeniem była wciągająca gra La Hacienda, w której niczym detektywi musieliśmy odkryć zagadki prowadzące do sprawcy zbrodni. Brzmi strasznie, ale zapewniam, że mieliśmy przy tym dużo śmiechu i zabawy! Przyznam się, iż to było moje pierwsze doświadczenie z integracyjną grą online. Brawo MPI za dobrze zorganizowany czas i nowe doświadczenie! - podsumowała Aneta Książek, kierownik Poland Convention Bureau POT.

Wnikliwa obserwacja otoczenia, stopniowe zdobywanie informacji, przećwiczenie w praktyce zasad skutecznej komunikacji, współpracy zespołowej i krytycznego myślenia pozwoliły zagwarantować emocje i niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom spotkania udowadniając, że zaufanie i jedność w pracy zespołowej stanowią o sukcesie przedsięwzięcia. Niespodziankę w formie wirtualnej gry zapewniła firma Catalyst Poland, a rejestrację na wydarzenie platforma Syskonf.

Zainteresowanym zapoznaniem się z formą teambuildingu online polecamy krótkie video wprowadzające do gry wykorzystanej podczas spotkania MPI:

https://www.catalystteambuilding.pl/eventy-teambuildingowe/team-building/csi-lahacienda

pokaż metkę
Autor: MPI Poland Chapter
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY