O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Światowy Dzień Turystyki

2022-09-27

Z okazji Światowego Dnia Turystyki serdeczne życzenia uczestnikom rynku turystycznego złożył prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Forum Turystyki już 29 września!

2022-09-27

O zarządzaniu turystyką w miastach, ofercie kulturowej Krakowa oraz etapach operacjonalizacji Polityki zrównoważonej turystyki w Krakowie na lata 2021-2028 będą rozmawiać uczestnicy Forum Turystyki w Krakowie, które odbędzie się 29 września w Pałac Potockich. 

Inspiracje i trendy ślubne 2023

2022-09-26

Wyjątkowe wydarzenie dedykowane dla Młodych Par. 2 października, godz: 11:00-17:00, Hotel Galaxy, ul.Gęsia 22a.

Dlaczego przemysł spotkań potrzebuje kultury?

2022-09-21

15 września br. zespół targów IBTM opublikował ranking miast, które są „najbardziej kulturalne”- The Most Cultural Cities for International Meetings, pomagając w ten sposób zawęzić opcje dla każdego, kto planuje międzynarodowe spotkanie, w którym kultura ma wiodące znaczenie. Pojawienie się rankingu ma bezpośredni związek z tegoroczną tematyką targów IBTM World „Creating Culture”, które odbędą się w Barcelonie w dn. 29 listopada- 1 grudnia.

Razem jesteśmy silniejsi

2022-09-21

17 spotkanie Strategicznego Sojuszu Narodowych Europejskich Convention Biur (Strategic Alliance of the National Convention Bureaux of Europe), które odbyło się w dn. 15-16 września 2022 w hotelu Melia Lisboa Oriente w Lizbonie, po raz kolejny udowodniło jak ważna w naszym złożonym świecie jest współpraca międzynarodowa.

Association News - Krytyczne spojrzenie na proces przetargowy (RFP) stowarzyszeń.

2022-09-21

Raport wydany przez Conferli.com w lipcu tego roku opiera się na wynikach przeprowadzonej ankiety, dyskusji z międzynarodowymi stowarzyszeniami i dwóch sesjach okrągłego stołu UIA. Badanie przeprowadzono w celu uzyskania jasnego zrozumienia procesu przetargowego, dotyczącego wyboru destynacji na konferencje organizowane przez stowarzyszenia.  

Jak podnieść konkurencyjność podmiotów turystycznych?

2022-09-16

Certyfikacja uzyskana od autoryzowanego podmiotu to skuteczny element marketingu i narzędzie wspierające przedsiębiorców turystycznych, którzy zmagają się z trudnościami z powodu pandemii, wzrostu kosztów prowadzenia działalności czy skutkami konfliktu w Ukrainie. Certyfikat Dobrych Praktyk Polskiej Organizacji Turystycznej ma pomóc nie tylko w budowaniu dobrych standardów i usług, ale również w podnoszeniu biznesowej konkurencyjności podmiotów działających w sektorze turystycznym.

Juromania już od piątku 16 września!

2022-09-16

W piątek 16 września startuje wielkie Święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej - Juromania! Tegoroczna - 5ta edycja Festiwalu odbędzie się w ponad 30 lokalizacjach na terenie województw Ślaskiego i Małopolskiego. 

 

Naturalnie, że jesteśmy – Targi w Krakowie na targach SANA w Bolonii

2022-09-15

34. edycja międzynarodowych targów produktów organicznych i naturalnych SANA stała się dla Targów w Krakowie możliwością zbudowania i umocnienia połączeń między rynkiem polskim i włoskim.

Wrzesień z Targami w Krakowie – otwieramy sezon branży spotkań

2022-09-15

Dla Targów w Krakowie i całej branży spotkań wrzesień jest pierwszym etapem jesiennego maratonu, do którego przygotowywaliśmy się cały rok. Wreszcie nadszedł czas na rozpoczęcie odliczania do startu sezonu. Zaplanowaliśmy wydarzenia dla ekspertów, naukowców, pasjonatów, rodzin i nie tylko.

Znajdź