O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Prezentacja działań w zakresie promocji turystycznej Miasta Krakowa

2022-05-19

Miasto Kraków wraz z Partnerami podejmuje działania na rzecz odbudowy turystyki po COVID-19, uwzględniając również negatywny wpływ wojny w Ukrainie na ruch turystyczny. W naszym mieście uruchomione zostały akcje i kampanie promocyjne na rynku krajowym i zagranicznym, zachęcające do przyjazdu do Krakowa, a także informujące o zasadach obowiązujących w naszym mieście.

Międzynarodowy Kongres ETCC2022 – European Technical Coatings Congress

2022-05-17

Międzynarodowy Kongres ETCC2022 – European Technical Coatings Congress odbędzie się w dniach 12-14 lipca 2022 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prezentacje ETCC2022 dotyczą najnowszych osiągnięć nauki i techniki w zakresie: farb, lakierów, surowców, materiałów budowlanych, klejów, technologii i koncepcji z nimi związanych.

City Helpers wrócą na ulice Krakowa pod koniec maja

2022-05-17

Pilotażowy program City Helpers, przeprowadzony latem 2021 roku, został dobrze przyjęty przez turystów i krakowian. Informowanie, promowanie wydarzeń oraz odpowiedzialnych zachowań wpłynęło pozytywnie na wizerunek miasta, umacniając jego gościnną rolę. W tym roku City Helpers będą działać na ulicach Krakowa od końca maja do pierwszej dekady września.

Kraków The Host City: Historie - Odcinek 18 pt.: Od wystawy po festiwale w Krakowie

2022-05-06

W XIX wieku popularne stało się organizowanie wystaw, nie tylko przez muzea, ale i inne instytucje. I tak, Towarzystwo Naukowe Krakowskie zorganizowało na przełomie 1858 i 1859 roku wystawę: starożytność i zabytki sztuki w Krakowie, która odbyła się w Pałacu Lubomirskich przy ul. św. Jana w Krakowie.

Reha INNOVATIONS – wydarzenie, jakiego w Krakowie jeszcze nie było!

2022-05-05

Na takie show warto było czekać. Już 13-14 maja w EXPO Kraków odbędzie się premierowa edycja Reha INNOVATIONS – jedynej na południu kraju imprezy dla fizjoterapeutów, lekarzy, inżynierów biomedycznych, jak również osób wymagających rehabilitacji. Wydarzenie będzie połączeniem wystawy targowej, wykładów otwartych i warsztatów eksperckich. Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. spotkanie z Valerjanem Romanovskim – absolutnym „Guru” w środowisku morsów, który przy wsparciu zwiedzających podejmie próbę pobicia rekordu Guinnessa w długości przebywania w śniegu.

Spotkanie Poland Convention Bureau z miejskimi i regionalnymi biurami kongresów

2022-05-04

W środę, 27 kwietnia 2022 w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej odbyło się spotkanie Poland Convention Bureau z  miejskimi i regionalnymi biurami kongresów. Spotkanie wpisane było w kalendarz wydarzeń 10. Jubileuszowej edycji Meetings Week Poland. Uczestniczyli w nim reprezentanci Łodzi, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy oraz Wrocławia. Znakiem nowych czasów było to, iż spotkanie po raz pierwszy miało charakter hybrydowy i uczestniczyły w nim online również dwie reprezentantki wrocławskiego Convention Bureau.

Rusza zagraniczna kampania promująca Małopolskę i Kraków

2022-04-30

Gościnność, różnorodność i nieustanna otwartość na turystów – to cechy Małopolski i Krakowa, które podkreśla najnowsza kampania promująca ofertę turystyczną regionu i jego stolicy za granicą. Start kampanii zaplanowano na 1 maja. Jest ona wspólnym przedsięwzięciem Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Województwa Małopolskiego i Krakowa.

Maj w Centrum Kongresowym ICE Kraków

2022-04-29

Wielka konferencja adresowana do przedstawicieli branży gier wideo, sesje i praktyczne wykłady z zakresu chirurgii, intensywnej terapii i psychiatrii, koncerty w hołdzie Jerzemu Skolimowskiemu i Zygmuntowi Koniecznemu, a także występ polskich oraz ukraińskich muzyków, którzy zagrają utwory skomponowane przez związanych z Festiwalem Muzyki Filmowej artystów to tylko kilka z propozycji na nadchodzący miesiąc, których nie można przegapić.

ASSOCIATION NEWS – Nowy raport WTTC o zagrożeniach cybernetycznych

2022-04-29

Światowa Rada ds. Podróży i Turystyki WTTC (World Travel & Tourism Council)  opublikowała ważny raport mający na celu poinformowanie interesariuszy sektora o tym jak „odporność cybernetyczna” wpływa na globalną branżę turystyczną oraz pomoc w planowaniu lepszej i bezpieczniejszej przyszłości.

Finałowa gala 10 edycji MP Power Awards za nami!

2022-04-28

27 kwietnia w Warszawie podczas gali MP Power Night ogłoszono zwycięzców dziesiątej edycji konkursu MP Power Awards®. W konkursie tym nagradzano osobistości branży, najlepsze projekty, obiekty, produkty, kreatywne oraz agencje roku, a z okazji jubileuszu – event dziesięciolecia. Szczególnie doceniano zaangażowanie w działania na rzecz branży eventowej, profesjonalizm w swojej specjalizacji, wysoki poziom etyki zawodowej oraz jakość działania.

Znajdź