O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Ekologia się opłaca – każdemu i wszystkim - polityka ESG dla ICE Kraków

2023-10-19

ICE Kraków ma już swoją „Politykę zrównoważonego rozwoju”, stworzoną wspólnie z przedstawicielami przemysłu spotkań w Krakowie. Są w niej dobre praktyki, rady i rozwiązania, z których mogą korzystać organizatorzy kongresów czy koncertów. Teraz nadszedł czas na własną politykę ESG. W jej stworzeniu pomoże ekspert w tym temacie – Carbon Footprint Foundation. W Cricotece, podczas Carbon Footprint Summit 2023, został podpisany list intencyjny, który oznacza początek prac nad dokumentem.

Kongres nauczycieli języka włoskiego w Krakowie

2023-10-19

Pomysłodawczynią i głównym koordynatorem wydarzenia jest Anna Kondraciuk italianistka UJ, metodyk i właściciel szkoły językowej. Anna Kondraciuk od lat prowadzi szkolenia metodyczne wspiera i towarzyszy nauczycielom języków obcych w ich pracy. 

Targi w Krakowie z nominacją do Złotych Spinaczy!

2023-10-17

25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® otrzymały nominację w 21. edycji konkursu Złote Spinacze 2023! Spośród rekordowej liczby 482 zgłoszeń, Jury wyłoniło 108 nominowanych w 35 kategoriach.

MP Fast Date® powraca do Krakowa

2023-10-13

Kolejna edycja spotkania z cyklu MP Fast Date®, łączącego elementy sprzedaży, networkingu oraz edukacji, odbędzie się w Krakowie, w hotelu Park Inn by Radisson. Warsztaty biznesowe, które skierowane jest do meeting plannerów i oferentów usług eventowych odbędą się 6 listopada.

Targowy wrzesień w EXPO Kraków

2023-10-11

Tegoroczny wrzesień w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków obfitował w ekscytujące wydarzenia, w których łącznie udział wzięło kilkadziesiąt tysięcy uczestników, m.in. przedsiębiorcy szukający nowych rozwiązań dla swoich firm, miłośnicy motoryzacji oraz zwiedzający, którzy przybyli w celu poznania nowych, designerskich rozwiązań.

Fam trip „Experience Krakow. Visit Małopolska” za nami!

2023-10-11

W dniach 5-8 października mieliśmy ogromną przyjemność gościć organizatorów kongresów, konferencji i podróży motywacyjnych z Norwegii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Węgier i Holandii.

Kraków i Małopolska – najlepszy cel podróży! Podsumowanie sezonu

2023-10-04

W poniedziałek, 2 października, przedstawiciele miasta, regionu, krakowskiego lotniska i Małopolskiej Organizacji Turystycznej podsumowali sezon wakacyjny oraz ruch pasażerski w Kraków Airport. Wydarzenie odbyło się w ramach konferencji „Współpraca – Innowacje – Turystyka Zrównoważona”. Tegoroczne dane o ruchu turystycznym potwierdzają, że turystyka jest jedną ze strategicznych gałęzi rozwoju tej części Polski.

„Wide open for meetings” – kampania promocyjna MICE w prasie i internecie w trakcie!

2023-10-03

Trwa kampania „Wide open”, jest to ona wspólnym przedsięwzięciem Miasta Kraków, Województwa Małopolskiego oraz Małopolskiej Organizacji Turystycznej, realizowanym w ramach projektu „Małopolska – cel podróży”. Jej głównym celem jest odbudowa ruchu turystycznego w Krakowie i Małopolsce po pandemii. Na jakim etapie są działania związane z promocją turystyki biznesowej? Co jeszcze przed nami?

Targami w Krakowie jesień się zaczyna!

2023-09-19

Już niedługo jesień rozkwitnie nie tylko kolorami, ale także bogatą ofertą targów w EXPO Kraków. 26. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®, 15. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, 30. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® i 20. Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO® to tylko niewielka część naszych propozycji na czwarty kwartał tego roku. 

Miłośnicy Atlassian ze wszystkich zakątków świata spotkają się w Krakowie

2023-09-15

Największa konferencja w tematyce Atlassiana w Europie Środkowej powraca 17 i 18 października. Dwa ekscytujące dni i ponad 70 prelekcji. Zapraszamy na 11. edycję Jira Day w Krakowie.

Znajdź