Unia Europejska
O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Convention Bureaux przyszłości

2020-07-09

Zorientowanie na klienta, wprowadzające innowacje cyfrowe i   pracujące w zespołach interdyscyplinarnych. Takie będzie zdaniem Dyrektora Zarządzającego GCB German Convention Bureau Matthiasa Schultze Convention Bureau w przyszłości.

Obiekt bezpieczny higienicznie

2020-07-08

Akcja ma zapewnić Polakom dostęp do informacji na temat obiektów przystosowanych do świadczenia usług zgodnie z wytycznymi GIS. Skierowana jest do wszystkich podmiotów świadczących usługi noclegowe na terenie Polski.

Biznes po królewsku

2020-07-08

Poranek z widokiem na Wawel, a popołudnie z widokiem na intratny kontrakt? Owocny biznesowo dzień zakończony spokojnym spacerem po jednym z najpiękniejszych polskich miast? Połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z wyjątkowej oferty krakowskich hoteli przygotowanej dla gości Targów w Krakowie.

70 bezpłatnych spacerów z krakowskimi przewodnikami

2020-07-07

Krakowskie pomniki, kawiarnie, synagogi, wawelscy władcy, Nowa Huta, Młoda Polska czy żydowskie cmentarze – w sumie 70 spacerów tematycznych z profesjonalnymi przewodnikami przygotowało dla krakowian Miasto Kraków i KBF w ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków” i „Kraków nieodkryty”.

Kraków konkuruje z Manilą o organizację światowej konwencji Rotary International w 2026 roku

2020-07-03

Polski Dystrykt Rotary International końcem lutego złożył aplikację o organizację w Krakowie dorocznej konwencji RI. Z siedmiu miast, które zostały zatwierdzone po pierwszej turze konkursu, na tzw. „short liście’ znalazły się Kraków oraz Manila.

Ranking ICCA: USA znów na czele, Polska na 19. miejscu, Kraków na 48. miejscu

2020-06-23

ICCA (International Congress and Convention Association) opublikowało raport, z którego wynika, że krajem najchętniej wybieranym na organizację spotkań międzynarodowych stowarzyszeń w roku 2019 były Stany Zjednoczone. Polska - podobnie jak w poprzedniej edycji rankingu - znalazła się na 19. miejscu.

Pierwsza krakowska restauracja z gwiazdką Michelin!

2020-06-22

Krakowska restauracja Bottiglieria 1881 dołączyła do grona najlepszych europejskich restauracji wyróżnionych w najnowszym Czerwonym Przewodniku Michelin. 

Bezpieczny city break w Krakowie

2020-06-19

Czy macie już plany na weekend? Zapraszamy do Krakowa na bezpieczny#citybreak. Magia Rynku Głównego z licznymi ogródkami kawiarnianymi, urokliwe zaułki na Kazimierzu, Wawel czy Bulwary Wiślane, a może Kopiec Kościuszki – to wszystko uczyni pobyt niezapomnianym. Kraków ma ofertę dla każdego: miłośników kultury, sztuki, gastronomii i wypoczynku.

Kraków w międzynarodowym gronie „miast przyszłości”

2020-06-17

Kraków po raz kolejny znalazł się w gronie najbardziej zaawansowanych technologicznie „miast przyszłości”. Międzynarodowy ranking „Top 25 Tech Cities of the Future 2020/2021” opracowany został przez prestiżowy fDi Magazine.

ICE Kraków w międzynarodowym towarzystwie

2020-06-17

Przedstawicielki ICE Kraków Congress Centre 28 maja reprezentowały Kraków oraz całą Polskę podczas konferencji online „AIPC Community Outreach Webinar on COVID-19”.

Znajdź