Unia Europejska
O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Kraków Network przenosi się do online

2020-05-25

Po ostatnim bardzo udanym webinarze Kraków Network organizatorzy zdecydowali się kontynuować temat bezpieczeństwa eventów w nowej rzeczywistości.

Stowarzyszenie Festiwale Europejskie zaprasza do udziału w spotkaniach

2020-05-22

22 maja br. odbędzie się pierwsze z serii pięciu spotkań wirtualnych Rady Stowarzyszenia Festiwale Europejskie, z udziałem przedstawiciela Krakowa, Roberta Piaskowskiego, Pełnomocnika Prezydenta Krakowa ds. Kultury oraz reprezentantów władz Bergen, Rzymu i Brukseli.

Zajrzyj do miast partnerskich Krakowa przez dziurkę od klucza!

2020-05-22

Uwaga "włóczykije", niespokojne duchy, miłośnicy podróży dalekich i bliskich! Czekając na powrót do normalności i bezpiecznego podróżowania, już teraz możecie zaplanować swoje wymarzone wycieczki!

Raport dotyczący wpływu stanu epidemii na krakowskie firmy

2020-05-20

Dostępny jest już Raport z badania ankietowego „Wpływ ogólnopolskiego stanu epidemii na prowadzenie biznesu w Krakowie”. 

Letni sezon turystyczny w Małopolsce WYSTARTOWAŁ!

2020-05-18

16 maja przy Schronisku „Koliba” na Łapsowej Polanie Małopolska Organizacja Turystyczna wraz z Województwem Małopolskim zainaugurowała letni sezon turystyczny.

Projekty Krakowa promowane na stronie OWHC

2020-05-18

Inicjatywy Miasta Krakowa stawiające na rozwój kreatywności i wsparcie kultury w czasie walki z epidemią koronawirusa - Kultura Odporna  oraz #zostanwdomuopowiedzkrakow – mają szansę zainspirować inne miasta świata! 

Poland: Online Site Inspection – nowe narzędzie dla branży spotkań

2020-05-14

Polska Organizacja Turystyczna na stronie internetowej pot.gov.pl uruchomiła nowe narzędzie przeznaczone dla branży spotkań o nazwie Poland: Online Site Inspection. Stanowić ono będzie katalog online miejsc do organizacji spotkań i wydarzeń w Polsce.

Kraków w czołówce zielonych miast Europy

2020-05-13

Kraków zajął piąte miejsce w konkursie o tytuł „Zielonej stolicy Europy 2022”. Finalistami zostały miasta: Tallin, Grenoble, Dijon i Turyn. O tytuł ubiegało się łącznie 18 europejskich metropolii.

Biznes to nie idea, to ludzie

2020-05-08

O tym, które branże oprócz turystyki przynoszą Krakowowi najwięcej dochodu, czy pandemia spowoduje, że znikną tradycyjne biura, a normą stanie się praca zdalna i dlaczego miasto pomaga biznesowi – rozmawiamy z zastępcą prezydenta ds. zrównoważonego rozwoju Jerzym Muzykiem.

„Inaczej niż zawsze – jak zawsze razem”

2020-05-07

Na ulicach Krakowa zagościła wyjątkowa kampania społeczna, której celem jest wsparcie mieszkańców w radzeniu sobie z kwarantannową codziennością. 

Znajdź