Nominacja do nagrody MP Power Awards® 2020

ANTYCOVID EXPO - pierwsze w Polsce Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne otrzymało Nominację do nagrody MP Power Awards® w kategorii targi. Jest to trzecia nominacja z rzędu dla Targów w Krakowie w tej kategorii.

Nominacja do nagrody MP Power Awards® 2020
Fot. Expo Krakow

ANTYCOVID EXPO zostało zrealizowane w październiku między pierwszym a drugim zamrożeniem branży. Przygotowania trwały zaledwie dwa miesiące, zwykle potrzeba roku, aby zorganizować targi branżowe na taką skalę. ANTYCOVID EXPO było odpowiedzią na nowe potrzeby i wyzwania wystawców. Na stoiskach prezentowane były m.in. środki ochrony osobistej, technologie oczyszczania i dezynfekcji przestrzeni, środki do dezynfekcji, systemy kontroli dostępu, akcesoria ochronne, osłony antywirusowe. Targom towarzyszyły spotkania w Strefie Prezentacji, w której odbywały się m.in. szkolenia BHP, prezentacje technologii i warsztaty psychologiczne. 

ANTYCOVID EXPO przez wielu zostało okrzyknięte najbezpieczniejszym miejscem w Polsce. Precyzyjnie przestrzegane zasady bezpieczeństwa zgodnie z ideą DDM – dystans, dezynfekcja, maseczki, udowodniły, że przy zachowaniu restrykcyjnych obostrzeń sanitarnych możliwe było przygotowanie targów na najwyższym poziomie. 


Laureatów MP Power Awards® 2020 poznamy 19 maja.

Pozostałe nominacje >>>>

pokaż metkę
Autor: Expo Kraków
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY