#KrakówExperience z tytułem najlepszego filmu promocyjnego

Film #KrakówExperience zdobył tytuł najlepszego filmu promocyjnego w kategorii Miasta w konkursie filmów turystycznych, organizowanym we współpracy z Urzędem Miasta Madrytu oraz Międzynarodowym Komitetem Filmów Turystycznych CIFT (International Committee of Tourism Film Festivals)!

 #KrakówExperience z tytułem najlepszego filmu promocyjnego
Fot. FITUR 2021

Konkurs odbył się jako wydarzenie towarzyszące Międzynarodowym Targom Turystycznym FITUR w Madrycie, które odbywają się stacjonarnie od 19 do 23 maja. Kraków – jak co roku – prezentuje swoją ofertę turystyczną w ramach stoiska Polski.

Konkurs zorganizowano w ramach „Landing - New Trends on Tourism Communication”; to wydarzenie, na którym specjaliści z branży audiowizualnej, turystycznej, marketingowej i reklamowej dzielą się swoimi pomysłami i doświadczeniami.

Jury przyznało kilka nagród za najlepsze filmy promocyjne produktów i usług oraz miast, regionów i krajów.

W trzeciej edycji konkursu Fitur Travel Video Competition zgłoszono 85 kandydatur z 12 krajów.

W konkursie międzynarodowym nagrodzono 5 produkcji:

  • Najlepszy film promujący miasto: Kraków Experience, stworzone przez Gminę Miejską Kraków.
  •  Najlepszy film promujący region: Droga czeka, promowany przez Sekretarza Zrównoważonej Gospodarki i Turystyki stanu Baja California.
  • Najlepszy film promocyjny dla Portugalii: Znajdź swoją historię, promowany przez Ministerstwo Turystyki Bułgarii.
  • Najlepszy film promujący produkt turystyczny: Nie można powiedzieć "Słowenia" bez miłości, promowany przez Słoweńską Radę Turystyki.
  • Najlepszy film promujący usługi turystyczne: Lisbon Heritage Hotels Collection, przygotowany przez Lisbon Heritage Hotels.

Wyprodukowany przez POT film „Poland. Official Trailer” wygrał rywalizację w kategorii „Best International Video promoting a Country Fitur 2021”.

 

pokaż metkę
Autor: Krakow Convention Bureau
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY