O Nas rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Targi w Krakowie zapowiadają gorący wrzesień

Pierwszy raz z niecierpliwością wyczekujemy końca wakacji, pomimo iż przed nami bardzo intensywne i pracowite miesiące. Branża targowa wraca do gry, a my nie kryjemy emocji z tym związanych. Możliwość ponownych spotkań, długich rozmów, wymiany wiedzy i doświadczenia, nawiązywanie nowych i utrwalanie dotychczasowych kontaktów, to ogromna wartość targów B2B, w których się specjalizujemy.

Fot. Targi w Krakowie
Targi w Krakowie

Zachęcamy do przejrzenia wydarzeń, które już we wrześniu odbędą się m.in. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

Nowość

Sezon rozpoczniemy od nowości. 10-11 września zapraszamy na Reha INNOVATIONS. Podczas eksperckich wykładów oraz specjalistycznych warsztatów zostaną poruszone kluczowe, branżowe informacje. Tematami wiodącymi będą zagadnienia związane z wykorzystaniem nowych technologii w służbie człowiekowi, w tym przy kompleksowej rehabilitacji w dobie pandemii
COVID-19
. Ważnym elementem będą także prezentacje produktów oraz nowych rozwiązań w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w fizjoterapii, medycynie fizykalnej, inżynierii biomedycznej, medycynie sportowej, osteopatii oraz lecznictwie uzdrowiskowym. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele biznesu, jednostki akademickie i start-up'y, by zaprezentować szerokie spektrum innowacji w obszarach cyfryzacji i robotyki.  Zachęcamy również do uczestnictwa w Reha SYMPOZJUM - XX Sympozjum Naukowe Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. To pierwsze tego typu spotkanie od czasu wybuchu pandemii.

EXPO Kraków miejsce wielu możliwości

Wrzesień w EXPO Kraków w dużej mierze będzie należał do naszych klientów. 16-17 września odbędą się Targi i Kongres LNE, na który z niecierpliwością czeka cała branża beauty. Najlepsi branżowi eksperci podzielą się praktycznym doświadczeniem oraz wiedzą m.in. z zakresu kosmetologii, hi-tech, biznesu beauty, technik manualnych. Jesteśmy przekonani, że starannie dobrane tematy i dynamiczna formuła sesji zadziałają jak zastrzyk branżowej energii. 20-21 września spotkamy się na DesignWays Conf - dwudniowej konferencji stworzonej przez społeczność designerów dla designerów. Podczas wydarzenia zaawansowani i początkujący projektanci otrzymają dużo praktycznej wiedzy oraz inspiracji do rozwoju w ramach pięciu ścieżek tematycznych: #MissingPuzzle, Product Design, Design to Business, Research & Discovery, Design Processes. 25-26 września zapraszamy na Targi Domów i Mieszkań. To idealna impreza dla tych, którzy poszukują wymarzonego lokum. W jednym miejscu i czasie uczestnicy zapoznają się nie tylko z ofertą większości krakowskich deweloperów, ale również agencji nieruchomości, banków i pośredników finansowych, producentów materiałów wykończeniowych, mebli i AGD czy projektantów wnętrz.

Co jeszcze?

We wrześniu zapraszamy również na Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które będą mieć miejsce 14-15 września w EXPO XXI Warszawa. Szeroka oferta wystawców, 10 stref tematycznych, liczne spotkania i warsztaty z ekspertami w strefie worShops, prezentacje nieszablonowych opakowań, etykiet i grafik finalistów Konkursu Strefa Studenta - wszystko to czeka na uczestników tego kluczowego dla branży opakowań spotkania. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa ze względu na współpracę dwóch dużych graczy na rynku eventowym – Targów w Krakowie i OOH Magazine, co zaowocuje połączeniem wydarzenia z Festiwalem Marketingu i Druku 2021.

Branża spotkań otrzymała „zielone światło” i zamierza szybko wrzucić najwyższy bieg. Warto wykorzystać ten potencjał i spotkać się w gronie tych, którzy mają potrzebę nawiązania nowych relacji biznesowych. To fantastyczna okazja, aby nie tylko zdobyć nowych klientów, ale również by poznać inspirujących ludzi, którzy być może przyczynią się do rozwoju wielu przedsiębiorstw. 

 

Szczegóły
www.targi.krakow.pl
www.expokrakow.com

pokaż metkę
Autor: Targi Expo w Krakowie
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2021-08-02
Data aktualizacji: 2021-08-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat