O Nas rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Green Energy Congress

23 września 2021 w ICE Kraków odbędzie się pierwsza edycja Green Energy Congress. Podzielony na cztery sceny Kongres: energetyka, przemysł, społeczeństwo, Top Eco Innovation, jest innowacyjnym wydarzeniem, budującym świadomość i trend efektywności ekologicznej.

Fot. Green Energy Congress
Green Energy Congress

W wydarzeniu można wziąć udział na żywo – w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie – wstęp biletowany, lub online – rejestrując się na darmowej platformie transmitującej wydarzenie live.

Szczegóły dotyczące wydarzenia, program i pełna lista prelekcji dostępne są na stronie idz.do/greenenergycongress-krakow.

Pierwsza edycja Green Energu Congress skoncentrowana będzie głównie na transformacji polskiego systemu energetycznego na niskoemisyjny i nadchodzących ekologicznych zmianach.

Scena Energetyka skumulowana będzie między innymi wokół tematów związanych z rozwojem odnawialnych źródeł energii w kontekście aukcji OZE 2021 oraz wpływie zmian w polskiej energetyce na sprzedaż energii. Prelegentami tej sceny będą przedstawiciele między innymi: Lotos Petrobaltic, Polkomtel (Plus), Energetyka Sp. z o.o., Polenergia, Urzędu Regulacji Energetyki.

Scena Przemysł to prelekcje związane z OZE i zielonym potencjałem tkwiącym w przedsiębiorstwach o różnym profilu, między innymi: Zrównoważona produkcja i konsumpcja, Odzysk deszczówki w przemyśle, Ekologiczna transformacja ciepłownictwa. Prelegenci z tej sceny to reprezentanci m.in. Hydrogen Poland, ELZAB S.A., Veolia, Instytutu Studiów Energetycznych, Ecol-Group.

Scena Społeczeństwo to tematy z obszaru zmian i oczekiwań społecznych w kwestiach środowiskowych, budowania ekoświadomości konsumenta i ekowizerunku firm, ekorozwiązań dla rodzin – rekuperacji, pomp ciepła.  Prelegentami będą przedstawiciele WWF Polska,  SEEDiA, Centrum UNEP/GRID Warszawa, Implant Warsaw, Klubu Sportowego Warta Poznań.

Projektem współtworzącym Kongres Zielonej Energii jest konkurs Top Eco Innovation, którego ideą jest wyłapanie nowych, ciekawych rozwiązań w trzech kategoriach: Produkt, Usługa, Działanie CSR. Projekt przeznaczony jest dla każdego, kto ma pomysł lub rozwiązanie promujące oszczędność ekologiczną. Finał Top Eco Innovation odbędzie się na zakończenie Green Energy Congress. Szczegóły na stronie: idz.do/topecoinnovation-gec-krakow.

Po więcej informacj dla Uczestników zapraszamy na stronę: idz.do/greenenergycongress-krakow.

 

pokaż metkę
Autor: Green Energy Congress
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2021-09-13
Data aktualizacji: 2021-09-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat