O Nas rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

TUNING SHOW EXPO – jedyna taka impreza w Krakowie

Ponad 300 modyfikowanych samochodów z różnych epok motoryzacji, spotkania z twórcami, youtuberami, influencerami z branży tuningu i motosportu, wystawa czołowych firm tuningowych i licytacje przejazdów super samochodami, a wszystko przy dźwiękach znanych DJ-ów. Już 9 października w EXPO Kraków odbędzie się pierwsza od dwóch lat impreza motoryzacyjna w Krakowie. To będzie wyjątkowe show, za którym tęskni cała branża!

Fot. Targi Expo w Krakowie

Gorące nazwiska

Nie ma imprezy bez… gości. Na TUNING SHOW EXPO z pewnością ich nie zabraknie.  Udział potwierdzili m.in. Grzegorz Duda – czternastokrotny mistrz Polski w wyścigach i rajdach samochodowych oraz czterokrotny mistrz Europy FIA w wyścigach górskich, Karol Duda – uzdolniony piętnastolatek, który startuje w Mistrzostwach Europy Wyścigów Górskich, Maciej Gaca – licencjonowany kierowca rajdowy, który na scenie głównej opowie o swojej rajdowej historii, Kacper Wróblewski – zawodnik Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz popularni youtuberzy – Karol Jagoda (Jagodowy), Damian Kurcz i Marcin Radecki. Spotkania odbywać się będą na Scenie Głównej. Przewidziany jest również czas na pytania, autografy i zdjęcia.

Z myślą o fanach motoryzacji

Podczas wydarzenia prezentowane będą samochody rajdowe, streetowe, sportowe, nowoczesne i klasyczne. Wszystkie poddane zaskakującym modyfikacjom!

Kraków jest spragniony tuningowych wrażeń. W pierwszej godzinie od zamieszczenia informacji w mediach społecznościowych otrzymaliśmy zgłoszenia od 100 tuningowców, dzień później ta liczba się podwoiła. Cała branża czuje się podekscytowana, ponieważ już za chwilę ponownie spotkamy się i poczujemy klimat, jak za dobrych czasów! – zapowiada Tomasz Pansewicz z TuningKingz Shop.

- Na dwa tygodnie przed wydarzeniem mamy zapełnione pojazdami dwie hale oraz lobby. Zainteresowanie imprezą jest ogromne. Branża tuningowa w pięknym stylu chce zakończyć sezon motoryzacyjny, a my jako współorganizatorzy wydarzenia i właściciele EXPO Kraków dołożymy wszelkich starań, aby impreza została zorganizowana na jak najwyższym poziomie. – dodaje Marcin Bugajski, członek Zarządu EXPO Kraków

 Turbopomoc

Oprócz spotkań z gośćmi specjalnymi na Scenie Głównej licytowane będą przejazdy sportowymi  samochodami, ale nie tylko… Wszystko dzięki zaangażowaniu Fundacji TURBOPOMOC, która zebrane środki przeznaczy na pomoc Filipkowi walczącemu z SMA-1.  

Organizatorami wydarzenia są Targi w Krakowie, Showtime Tomasz Pansewicz i S13user Adam Jugowski

Szczegóły https://www.facebook.com/events/581600833285029

Bilety dostępne są na stronie https://tuningshowexpo.exposupport.pl/shop

Bilet wstępu – 15 zł
Wstęp bezpłatny dla dzieci do 10 roku
Parking – 20 zł

pokaż metkę
Autor: Targi Expo w Krakowie
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2021-10-06
Data aktualizacji: 2021-10-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat