O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Nabór na misje gospodarcze w Austrii i Szwecji

W związku z realizacją projektu „Małopolska - cel podróży” zapraszamy do udziału w naborze na wyjazdowe misje gospodarcze. Projekt „Małopolska - cel podróży" realizowany jest przez Małopolską Organizację Turystyczną przy współpracy z Województwem Małopolskim i Miastem Kraków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Obecnie prowadzimy nabór małopolskich przedsiębiorców z branży turystycznej (po 5 firm na każdą z misji) na misje gospodarcze na następujących rynkach:

  • 8 - 10 listopada 2023 r. – misja w krajach skandynawskich, miejsce warsztatów - Sztokholm;
  • 11 - 13 kwietnia 2023 r. – misja w Austrii, miejsce warsztatów: Linz.
Fot. materiały prasowe

Projekt misji zakłada:                                

  1. pokrycie kosztów przelotów, noclegów i wsparcie organizacyjne udziału w misji gospodarczej
  2. podczas misji zostanie zorganizowane 1 spotkania biznesowe, z przewidywanym uczestnictwem 15 przedstawicieli branży z danego rynku docelowego,
  3. uczestnikom biorącym udział w misjach gospodarczych, MOT pokrywa koszty związane z uczestnictwem w samych misjach gospodarczych i warsztatach, w szczególności koszty transportu oraz zakwaterowania. Koszty wyżywienia oraz ubezpieczenia podróżnego oraz transferów lotniskowych pozostają po stronie Uczestnika. Inne koszty dodatkowe związane z uczestnictwem w misji (np. związane z wymaganiami sanitarnymi danego kraju, testami, badaniami związanymi z COVID-19, etc.) pozostają po stronie Uczestnika. Również posiadanie aktualnych dokumentów (np. paszport COVID-19) jest po stronie uczestnika.

Szczegółowych informacji udziela Pani Karolin Jawor karolinaj@mot.krakow.pl w godzinach pracy biura MOT 8:00-16:00.

Kompletne dokumenty należy składać wyłącznie w formie mailowej na adres: rekrutacja@mot.krakow.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25.01.2023 r. do godziny 16:00. UWAGA: przedsiębiorca, który będzie składał zgłoszenie na więcej niż jedną misję zobowiązany jest do przesłania kompletu dokumentów do każdej z misji.

Przypominamy, że każdy przedsiębiorca zainteresowany udziałem w projekcie trzykrotnie może aplikować na misje gospodarcze, natomiast w wypadku aplikowania do udziału w czwartej i kolejnej misji przedsiębiorca automatycznie zostaje wpisany na listę rezerwową i weźmie udział w misji w miarę wolnych miejsc. Dlatego prosimy wszystkich przedsiębiorców, a w szczególności tych, którzy uczestniczyli już w poprzednich misjach do Wielkiej Brytanii, Norwegii lub Niemiec, o zaznaczenie na formularzu zgłoszeniowym czy startują do naboru w ramach naboru podstawowego czy też listy rezerwowej.

 

 

pokaż metkę
Autor: Małopolska Organizacja Turystyczna
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2023-01-25
Data aktualizacji: 2023-01-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź