Unia Europejska
O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Rekomendacje Poland Convention Bureau POT na lata 2023-2024 przyznane!

Siedem convention bureaux, trzynastu organizatorów podróży motywacyjnych (ITC) oraz siedemnastu profesjonalnych organizatorów kongresów (PCO) otrzymało rekomendacje Poland Convention Bureau POT na lata 2023-2024.

Fot. materiały prasowe

W dniu 28 lutego br. w hotelu NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels w Warszawie odbyło się spotkanie Polskiej Organizacji Turystycznej , podczas którego wręczono certyfikaty dla Convention Bureaux oraz Profesjonalnych Organizatorów Spotkań i Wydarzeń (PCO i ITC). Po pozytywnej weryfikacji dokumentów złożonych do programów rekomendacji, certyfikaty otrzymało dwadzieścia jeden podmiotów gospodarczych (niektóre w podwójnej kategorii) oraz siedem miejskich i regionalnych convention bureaux. Wśród wyróżnionych znalazły się również nowe podmioty. To pierwsze spotkanie po przerwie spowodowanej epidemią Covid-19.

W roku 2022 Poland Convention Bureau (PCB) Polskiej Organizacji Turystycznej (POT) obchodziło 20-lecie swojej działalności a od kilku miesięcy funkcjonuje jako Biuro Spotkań i Wydarzeń w POT. To co pozostaje niezmienne to wsparcie dla profesjonalnych partnerów polskiego przemysłu spotkań. Dziś w Warszawie wręczyliśmy 37 certyfikatów z rekomendacjami POT, które są potwierdzeniem ich profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych przez nich usług – powiedział Marcin Różycki, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Polska Organizacja Turystyczna od prawie 20 lat realizuje programy rekomendacji PCO, ITC i CB, które służą profesjonalizacji polskiej branży spotkań poprzez rozwijanie usług konferencyjnych w Polsce, podnoszenie wiedzy i umiejętności oraz umacnianie pozycji zawodowej osób działających na rynku spotkań przez współpracę międzynarodową.

Cieszy mnie fakt, że Poland Convention Bureau niezmiennie kontynuuje program rekomendacji, który odgrywa ważną rolę w przyciąganiu międzynarodowych wydarzeń do Polski. Warto podkreślić, iż regulamin programów zostały przez nas zaktualizowane i przystosowane do nowej rzeczywistości czyli hybrydyzacji i digitalizacji wydarzeń konferencyjnych - powiedziała Aneta Książek, kierownik Biura Spotkań i Wydarzeń – Poland Convention Bureau.

Jak dodała Aneta Książek rekomendowane podmioty powinny również wykazać się innymi działaniami wykazującymi na ich profesjonalizację, takimi jak posiadane certyfikaty, członkostwo w stowarzyszeniach i organizacjach międzynarodowych, nagrody branżowe czy przykłady działań podejmowanych w duchu zrównoważonego rozwoju, mających na celu zminimalizowanie negatywnego, a zwiększenie pozytywnego oddziaływania na otoczenie i lokalną społeczność.

Ceremonia wręczenia certyfikatów była częścią spotkania dla przedstawicieli przemysłu spotkań oraz biur odpowiedzialnych za promocję destynacji. Podczas tegorocznego wydarzenia zainaugurowano również nowy projekt pod nazwą Laboratorium Twórców (Eventprofs Creators Lab), w ramach którego uczestnicy wzięli udział w Sesji Inspiracji z ekspertkami – Natashą de Caiado Castro i Dagmarą Platą-Alf.

Rekomendowane Convention Bureaux

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej  oraz tytuł Rekomendowane Convention Bureaux na lata 2023-2024 otrzymały:

Gdansk Convention Bureau

Kraków Convention Bureau

Łódź Convention Bureau

Mazovia Convention Bureau

Poznań Convention Bureau

Warsaw Convention Bureau

Convention Bureau - Wrocław

Rekomendowane PCO

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej  oraz tytuł Rekomendowany Profesjonalny Organizator Kongresów na lata 2023-2024 otrzymały:

Allegro Brand Experience Agency

Argentum Event

Business Service Galop

Creative Poland

DMC Poland

event-factory

FSWO Sp. z o.o.

Furnel Travel International Sp. z o.o

Grupa MTP - Poznań Congress Center

JAN-POL DMC POLAND

Jordan Group

Mazurkas Congress Management

PolandPops Meetings & Incentives

RELAGO

Symposium Cracoviense Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Ltd.

Tarifa Corporate Events

Rekomendowane ITC

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej oraz tytuł Rekomendowany Profesjonalny Organizator Podróży Motywacyjnych na lata 2023-2024 otrzymały:

Allegro Brand Experience Agency

Argentum Event

DMC Poland

Furnel Travel International Sp. z o.o

INTERCRAC DMC

JAN-POL DMC POLAND

Jordan Group

Mazurkas DMC Poland

PolandPops Meetings & Incentives

Tarifa Corporate Events

Travel Projekt DMC Poland

Vengo DMC Poland Sp. z o. o.

WOWLAND - POLKA TRAVEL

Rekomendowane przez POT convention bureaux i podmioty gospodarcze specjalizujące się w organizacji wydarzeń mogą liczyć na intensywną promocję ze strony PCB POT. Promocja ta obejmuje m.in. informacje o tych firmach w prezentacjach dla zagranicznych organizatorów, na stronie internetowej i mediach społecznościowych. Ponadto, rekomendowani organizatorzy otrzymują zaproszenia do uczestnictwa w różnych inicjatywach organizowanych przez POT, takich jak międzynarodowe targi branżowe, podróże studyjne, warsztaty, szkolenia, itp.

Źródło- Poland Convention Bureau

pokaż metkę
Autor: Polska Organizacja Turystyczna
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2023-03-02
Data aktualizacji: 2023-03-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź