O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

26th European Conference on Artificial Intelligence (ECAI 2023)

ECAI to czołowe europejskie miejsce badań nad sztuczną inteligencją i jedna z najważniejszych serii konferencji naukowych na temat AI w Europie. Z ponad 40-letnią tradycją, konferencja ta łączy w sobie czołowych przedstawicieli świata akademickiego i przemysłu.

Fot. ecai2023

W tym roku, po raz pierwszy w historii, 26. edycja konferencji odbędzie się w Polsce, w Krakowie, w prestiżowej lokalizacji obok Królewskiego Zamku na Wawelu. Centrum konferencyjne ICE znajduje się w odległości spaceru od historycznego centrum miasta. Bogaty program towarzyszący obejmuje kolację konferencyjną w kopalni soli w Wieliczce - miejscu wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

ECAI 2023 zaprezentuje pełny program techniczny oraz wiele wydarzeń związanych z AI, które mogą zainteresować badaczy, studentów i profesjonalistów z branży. Wśród nich znajdują się warsztaty, tutoriale, konsorcjum doktoranckie (DC), a także konferencje dla początkujących badaczy (STAIRS) i prestiżowe zastosowania AI (PAIS).

Ponadto konferencja będzie miała sesję przemysłową, podczas której firmy wspierające wydarzenie będą miały okazję do prezentacji, nawiązywania kontaktów i rekrutacji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Konferencji.

pokaż metkę
Autor: Symposium Cracoviense
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2023-08-24
Data aktualizacji: 2023-08-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź