Unia Europejska
O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Trwa nabór na burmistrza nocnego

Do 2 lipca trwa nabór na stanowisko burmistrza nocnego, który stanie na czele Komisji Zrównoważonej Gospodarki Nocy. Kandydaci muszą mieć wykształcenie wyższe, wymagany jest także minimalnie 4-letni staż pracy, w tym 2 lata w jednym z takich obszarów, jak: administracja publiczna, kultura i dziedzictwo, bezpieczeństwo i porządek publiczny, komunikacja społeczna, usługi prawne, przedsiębiorczość, turystyka.

Fot. materiały prasowe

Ze względu na specyfikę pracy burmistrz nocny musi wykazać się także bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Oceniane będą także m.in. przedstawiona koncepcja działań zespołu zadaniowego, Komisja Zrównoważonej Gospodarki Nocy, znajomość dokumentów strategicznych miasta, danych statystycznych a także branż, które wchodzą w skład gospodarki nocy. Powinien także posiadać minimum roczne doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem.

Kandydaci mogą składać swoje oferty do 2 lipca – elektronicznie, poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się w ogłoszeniu.

Testy kwalifikacyjne odbędą się 4 lipca, o godz. 10.00 w formie online. Osoby zakwalifikowane do testów otrzymają instrukcje indywidualnie.

Szczegółowe informacje o naborze znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej.

 

pokaż metkę
Autor: UMK
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2024-06-21
Data aktualizacji: 2024-06-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź