HOT

Webinary Kraków Network nagrodzone w konkursie Amber Event Awards 2020

Amber Event Awards to międzynarodowy konkurs organizowany przez Baltic Event Industry Club (BEIC) – organizację zrzeszającą agencje specjalizujące się w działaniach event marketingowych z krajów regionu Morza Bałtyckiego. Celem organizacji konkursu jest chęć docenienia i uhonorowania osiągnięć zespołów i obiektów w ich wysiłkach na rzecz rozwoju branży eventowej.

Kraków w materiale otwierającym Eurowizję Junior 2020

Sympatycy Eurowizji Junior dla Dzieci już 29 listopada, podczas otwarcia tegorocznego finału, będą mogli podziwiać Kraków. Wizytówka naszego miasta trafi do około 4 mln widzów. Program emitowany będzie w 12 krajach, z których pochodzą uczestnicy konkursu: Białorusi, Francji, Gruzji, Holandii, Hiszpanii, Kazachstanu, Malty, Niemiec, Polski, Rosji, Serbii, Ukrainy.

Świąteczna propozycja dla przedsiębiorców i mieszkańców

Miasto Kraków przygotowało kolejną inicjatywę, która ma pomóc lokalnym przedsiębiorcom stawić czoła efektom pandemii koronawirusa i ograniczeniom, z jakimi muszą się borykać. Jeszcze w listopadzie uruchomiona zostanie interaktywna mapa oferty świątecznej, dzięki której będą mogli promować swój świąteczny asortyment i zachęcać mieszkańców do robienia bezpiecznych zakupów przez internet.

Grywalizacja w wydarzeniach wirtualnych

Jednym z głównych wyzwań, związanych z organizacją wydarzeń online jest zbudowanie odpowiedniego zaangażowania uczestników. Dlaczego nie skorzystać ze sprawdzonego narzędzia, które pomoże nie tylko wzbudzić zainteresowanie uczestników przed wydarzeniem, ale i zapewnić zaangażowanie przez cały czas jego trwania?

Listopadowe Newsy z Azji i Australii

Mapy drogowe/Innowacje/Video z 8D/Wirtualne fam trips/Wsparcie dla hybryd/Zrównoważony rozwój. Listopadowe Newsy z Azji i Australii.

Polska branża na IBTM World Virtual

W dniach 8-10 grudnia br. w przestrzeni wirtualnej odbędą się międzynarodowe targi IBTM World Virtual, w ramach których Polska Organizacja Turystyczna – Poland Convention Bureau wraz z polskimi wystawcami zaprezentuje swoje stoisko.

Trzecia edycja akcji Hoover Table

91 lat temu, dokładnie 4 marca 1929 Herbert Hoover rozpoczynał swoją misję 31. Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Krakowskie Zapusty - wielkie smażenie chrustu po raz trzeci!

W niedzielę 23 lutego w Starej Zajezdni by De Silva odbędzie się trzecia edycja Krakowskich Zapustów. Wielkie smażenie chrustu, warsztaty i pokazy taneczne oraz spotkanie z regionalnymi producentami - to wszystko czeka na odwiedzających w ostatnią niedzielę karnawału.

Nowy postój dla autokarów turystycznych

Od 10.12.2019  funkcjonuje nowy postój dla autokarów turystycznych do 10 minut na ul. Warszawskiej. 

 

Świąteczny czas w EXPO Kraków!

Grudzień jest najbardziej intensywnym miesiącem w EXPO Kraków, jeśli chodzi o organizację bankietów korporacyjnych oraz imprez dla pracowników mniejszych firm.

POLECAMY