HOT

Konferencja gastronomiczna MADE FOR Restaurant

Konferencja MADE FOR Restaurant zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek, 12 kwietnia, przedstawiciele branży gastronomicznej spotkają się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Hasłem przewodnim tegorocznych konferencji są Innowacje. Wydarzenie organizowane jest w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej Kraków 2019.

Sezon spotkań stolikowych i targów biznesowych oficjalnie otwarty!

Zespół Krakow Convention Bureau reprezentował miasto jako destynację biznesową w ramach The MEETINGS SPACE w Sztokholmie w dniach 7-9 marca. Wiosenna edycja The Meetings Space to pierwsze w tym roku wydarzenie, które otwiera sezon spotkań mających na celu promocję bogatej oferty turystyki biznesowej Krakowa.

18. Cracovia Maraton

18. edycja najważniejszej imprezy biegowej w Krakowie, jednej z największych w Polsce, zaliczanej do Korony Maratonów Polskich, zorganizowana zostanie 28 kwietnia 2019 roku. Po raz kolejny, start i meta usytuowane będą na krakowskim Rynku Głównym.

28 nowych kierunków lotniczych ze stolicy Małopolski

Ponad pięćdziesiąt nowych kierunków wprowadzą w sezonie letnim trzy najpopularniejsze linie lotnicze w Polsce: Ryanair, Polskie Linie Lotnicze LOT i Wizz Air. Eksperci Kayak.pl sprawdzili, z których polskich lotnisk wystartuje najwięcej nowych połączeń i które kraje cieszą się największą popularnością.

III Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej w Krakowie

W dniach 6-10 listopada 2019 roku w Krakowie odbędzie się III Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej "100-lecie urodzin Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II".

 

ICE Kraków ogłosiło kalendarz wydarzeń biznesowych na rok 2019

Centrum Kongresowe ICE Kraków, biznesowa i kulturalna wizytówka miasta, ogłosiło plany na rok 2019. Podczas briefingu prasowego w dniu 27 lutego br. ogłoszono blisko 50 wydarzeń, które zagoszczą u stóp Wawelu. Operator obiektu, Krakowskie Biuro Festiwalowe, kontynuuje politykę przyciągania do stolicy Małopolski kongresów, konferencji i spotkań biznesowych – zarówno międzynarodowych, jak i krajowych.

POLECAMY