HOT

Kraków Convention Bureau ma już piętnaście lat!

Przez piętnaście lat działalności Kraków Convention Bureau marka Krakowa jako miejsca organizacji różnorodnych wydarzeń, polskich i międzynarodowych, wyraźnie się wzmocniła.

10. edycja raportu „Branża spotkań w Krakowie 2018” opublikowana!

W 2018 roku zorganizowano w mieście 8156 spotkań i wydarzeń (5215 spotkań powyżej 50 osób każde), co stanowi wzrost o 36% w stosunku do poprzedniego roku.

Największy kongres molekularnych nauk o życiu po raz pierwszy w Krakowie

Po Berlinie, Jerozolimie i Pradze przyszedł czas na Kraków! Światowa czołówka przedstawicieli nauk o życiu w Krakowie–1800 naukowców z kilkudziesięciu krajów – spotka się w Krakowie.

Miasta przyjazne turystom

Kraków znalazł się w grupie 11 miast europejskich (między innymi Wenecja, Utrecht, Dubrownik, Braga, Druskienniki, Rovaniemi) pod przewodnictwem włoskiej Genui, która wygrała w programie Urbact III projekt zatytułowany „Miasta przyjazne turystyce” (Tourism Friendly Cities).

Kraków gospodarzem Zgromadzenia Ogólnego Światowej Federacji Luterańskiej

Po zakończonej sukcesem organizacji Kongresu OWHC, Kraków po raz kolejny został wyróżniony przez społeczność międzynarodową. 

Porozmawiali o najmie krótkoterminowym

W środę, 5 czerwca, w Urzędzie Miasta Krakowa odbyło się kolejne spotkanie grupy roboczej reprezentującej 14 najbardziej turystycznych miast europejskich.

POLECAMY