HOT

Bezpieczeństwo eventów po pandemii

Niniejsze opracowanie dotyczy nowych zasad bezpieczeństwa wydarzeń o charakterze biznesowym, w tym: kongresów, konferencji, targów, szkoleń, spotkań integracyjnych, promocji i pokazów produktów, wydarzeń marketingowych i brandingowych oraz wydarzeń kulturalnych, organizowanych po pandemii.

Międzymiastowa ofensywa promocyjna przypieczętowana

Kraków wraz Gdańskiem, Gdynią i Sopotem deklarują współpracę promocyjną w trwającym letnim sezonie turystycznym. Jej celem ma być ożywienie kulturalne i gospodarcze miast w niełatwym czasie pandemii COVID-19.

Convention Bureaux przyszłości

Zorientowanie na klienta, wprowadzające innowacje cyfrowe i   pracujące w zespołach interdyscyplinarnych. Takie będzie zdaniem Dyrektora Zarządzającego GCB German Convention Bureau Matthiasa Schultze Convention Bureau w przyszłości

Obiekt bezpieczny higienicznie

Akcja ma zapewnić Polakom dostęp do informacji na temat obiektów przystosowanych do świadczenia usług zgodnie z wytycznymi GIS. Skierowana jest do wszystkich podmiotów świadczących usługi noclegowe na terenie Polski.

Biznes po królewsku

Poranek z widokiem na Wawel, a popołudnie z widokiem na intratny kontrakt? Owocny biznesowo dzień zakończony spokojnym spacerem po jednym z najpiękniejszych polskich miast? Połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z wyjątkowej oferty krakowskich hoteli przygotowanej dla gości Targów w Krakowie.

70 bezpłatnych spacerów z krakowskimi przewodnikami

Krakowskie pomniki, kawiarnie, synagogi, wawelscy władcy, Nowa Huta, Młoda Polska czy żydowskie cmentarze – w sumie 70 spacerów tematycznych z profesjonalnymi przewodnikami przygotowało dla krakowian Miasto Kraków i KBF w ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków” i „Kraków nieodkryty”.

Trzecia edycja akcji Hoover Table

91 lat temu, dokładnie 4 marca 1929 Herbert Hoover rozpoczynał swoją misję 31. Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Krakowskie Zapusty - wielkie smażenie chrustu po raz trzeci!

W niedzielę 23 lutego w Starej Zajezdni by De Silva odbędzie się trzecia edycja Krakowskich Zapustów. Wielkie smażenie chrustu, warsztaty i pokazy taneczne oraz spotkanie z regionalnymi producentami - to wszystko czeka na odwiedzających w ostatnią niedzielę karnawału.

Nowy postój dla autokarów turystycznych

Od 10.12.2019  funkcjonuje nowy postój dla autokarów turystycznych do 10 minut na ul. Warszawskiej. 

 

Świąteczny czas w EXPO Kraków!

Grudzień jest najbardziej intensywnym miesiącem w EXPO Kraków, jeśli chodzi o organizację bankietów korporacyjnych oraz imprez dla pracowników mniejszych firm.

POLECAMY