HOT

Konferencja „Kontrowersje i postępy w reumatologii”

O najnowszych doniesieniach naukowych z dziedziny reumatologii będą dyskutować uczestnicy konferencji „Kontrowersje i postępy w reumatologii”, która potrwa w Krakowie od 23 do 25 maja. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla całego środowiska polskiej reumatologii.

Czwarta edycja kongresu Impact

Redukcja emisji CO2, projekty Smart City czy idea carsharingu mają zmienić jakość i styl życia mieszkańców dużych miast, w których niebawem pojawi się sieć 5G. W jakim kierunku rozwijać się będzie cyfrowa gospodarka?

Wiosenne Forum Turystyki

15 maja br. odbyło się WIOSENNE FORUM TURYSTYKI, zorganizowane przez Wydział ds. Turystyki Urzędu Miasta Krakowa.

EXPO Kraków barwnie świętuje 5 urodziny

Zamiast tortu i świeczek - kolorowe farby, zamiast wystawnego bankietu - bitwa na kolory. W tak nietypowy sposób pracownicy EXPO Kraków postanowili uczcić 5-lecie obiektu.

Najnowszy raport ICCA już dostępny

W ICCA Statistics Report Country & City Rankings 2018, kluczowym dla branży raporcie Kraków zajął 45. miejsce w skali świata, zaś 25. w Europie, będąc gospodarzem 53 spotkań stowarzyszeń. Jest to wzrost w porównaniu z rokiem 2017, kiedy to Kraków zajmował 54. miejsce w skali świata, a 27. pośród miast europejskich.

Krakowskie Menu Stołeczne. Spróbuj specjalnych dań

Już od 1 maja w 15 krakowskich restauracjach spróbować będzie można dań inspirowanych historią miasta oraz lokalnymi produktami. Krakowskie Menu Stołeczne to element programu Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej 2019.

POLECAMY