O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

#bezpiecznetargi

2020-06-02

Czy targi mogą być bezpieczne? – to jedno z najczęstszych pytań zadawanych przez wystawców, jak i  odwiedzających po ogłoszeniu przez Rząd kolejnego etapu odmrażania ograniczeń.

Kraków kandydatem do Rady ICORN

2020-06-02

Miasto Kraków, reprezentowane przez Pełnomocnika Prezydenta ds. Kultury Roberta Piaskowskiego, zostało nominowane do kandydowania do Rady ICORN – Międzynarodowej Sieci Miast Schronienia.

Polskie miasta gotowe na turystów

2020-06-01

Od kilkunastu dni hotele, restauracje i atrakcje turystyczne w całej Polsce przystosowują się do nowych regulacji i wracają do działalności. Polskie miasta biorące udział w kampanii #CityWillWait już nie czekają, a są gotowe na bezpieczne przyjęcie powracających turystów. Dlatego akcja będzie kontynuowana pod hasłem #CityIsReady #JesteśmyGotowi.

Kraków świętuje 30-lecie samorządu terytorialnego

2020-05-27

27 maja obchodziliśmy trzydziestolecie odrodzenia samorządu terytorialnego – rocznicę odzyskania przez Polaków wpływu na losy ich małych ojczyzn. 27 maja 1990 r. odbyły się pierwsze wolne wybory do samorządu terytorialnego.

Zapraszamy na cykl webinariów

2020-05-26

Szanowni Państwo,

mając na celu pobudzenie aktywności w tym specyficznym okresie chcielibyśmy zaproponować wspólne działania promujące oraz stymulujące turystykę medyczną.

Kraków Network przenosi się do online

2020-05-25

Po ostatnim bardzo udanym webinarze Kraków Network organizatorzy zdecydowali się kontynuować temat bezpieczeństwa eventów w nowej rzeczywistości.

Stowarzyszenie Festiwale Europejskie zaprasza do udziału w spotkaniach

2020-05-22

22 maja br. odbędzie się pierwsze z serii pięciu spotkań wirtualnych Rady Stowarzyszenia Festiwale Europejskie, z udziałem przedstawiciela Krakowa, Roberta Piaskowskiego, Pełnomocnika Prezydenta Krakowa ds. Kultury oraz reprezentantów władz Bergen, Rzymu i Brukseli.

Zajrzyj do miast partnerskich Krakowa przez dziurkę od klucza!

2020-05-22

Uwaga "włóczykije", niespokojne duchy, miłośnicy podróży dalekich i bliskich! Czekając na powrót do normalności i bezpiecznego podróżowania, już teraz możecie zaplanować swoje wymarzone wycieczki!

Raport dotyczący wpływu stanu epidemii na krakowskie firmy

2020-05-20

Dostępny jest już Raport z badania ankietowego „Wpływ ogólnopolskiego stanu epidemii na prowadzenie biznesu w Krakowie”. 

Letni sezon turystyczny w Małopolsce WYSTARTOWAŁ!

2020-05-18

16 maja przy Schronisku „Koliba” na Łapsowej Polanie Małopolska Organizacja Turystyczna wraz z Województwem Małopolskim zainaugurowała letni sezon turystyczny.

Znajdź