O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Gdzie nas spotkasz

Targi turystyki biznesowej oraz prezentacje miast, w których uczestniczy Kraków Convention Bureau, przeznaczone są dla branżowców z sektora MICE tj. przedstawicieli miast, narodowych organizacji turystycznych, obiektów konferencyjnych, hotelarzy, przewoźników, profesjonalnych organizatorów kongresów, organizatorów imprez motywacyjnych. Rozmowy handlowe podczas targów i prezentacji odbywają się na podstawie indywidualnych grafików spotkań wystawców z Hosted Buyers, czyli wyselekcjonowanymi organizatorami spotkań biznesowych.

Udział w targach turystyki biznesowej jest ważny dla Krakowa ze względu na promocję Miasta w zakresie turystyki konferencyjnej oraz podjęte w Urzędzie Miasta Krakowa zadania w zakresie Biura Kongresów. 

Targi te dają możliwość prezentacji kompleksowej oferty krakowskiej branży turystyki biznesowej na rynkach zagranicznych.

Specyfiką targów branżowych są spotkania buyers - suppliers czyli dostawców (przedstawicieli miast, obiektów, usługodawców) z klientami, którzy są uczestnikami specjalnego programu prowadzonego przez organizatorów targów. Program ten polega na zapraszaniu na targi kadry zarządzającej z firm i organizacji poszukujących konkretnych ofert - są oni nazywani Hosted Buyersami. Organizatorzy targów zapewniają profesjonalnie przygotowany program, którego elementem jest zakładany osobno dla każdego wystawcy elektroniczny kalendarz spotkań, uruchamiany już dwa miesiące przed targami z możliwością wpisywania i planowania spotkań.

Targi turystyki biznesowej i prezentacje w 2022 r.

FITUR Madryt Hiszpania 18.01-23.01.2022
THE MEETING SPACE  Dubaj ZEA 17.03-20.03.2022
MI FORUM SPRING Sewilla Hiszpania 08.05-11.05.2022
IMEX Frankfurt Niemcy 31.05-02.06.2022
NORDIC MICE SUMMIT Kopenhaga Dania 09.06-11.06.2022
THE MEETINGS SPACE  Lizbona Portugalia 07.07-09.07.2022
MI FORUM AUTUMN Porto Portugalia 31.08-03.09.2022
THE MEETINGS SPACE  Wiedeń Austria 22.09-24.09.2022
IMEX Las Vegas USA 11.10-13.10.2022
IBTM  Barcelona Hiszpania 29.11 01.12.2022

 

Targi turystyki biznesowej i prezentacje w 2021 r.

MICE by Melody Dusseldorf/Frankfurt /Monachium Niemcy 31.08-02.09.2021
THE MEETING SPACE Kopenhaga Dania 23.09-25.09.2021
MI Forum  Sibenik Chorwacja 26.09-29.09.2021
IBTM  Barcelona Hiszpania 30.11-02.12.2021
MI FORUM Abu Dabi ZEA 05.12-09.12.2021

 

Targi turystyki biznesowej i prezentacje w 2020 r.

MI Forum Europe Spring Dublin Irlandia xxxx
IMEX  Frankfurt Niemcy xxxx
MI Forum Europe Summer Oslo Norwegia xxxx
IMEX Las Vegas USA xxxx
MI Forum Europe Autumn Madryt Hiszpania xxxx
MI Forum Europe Winter Como Włochy           online
IBTM  Barcelona Hiszpania           online

 

Targi turystyki biznesowej i prezentacje w 2019 r.

The Meetings Space Spring Sztokholm Szwecja 07.03 - 09.03.2019
Europe M&I Benidorm Hiszpania 24.04 - 27.04.2019
IMEX Frankfurt n/M Niemcy 21.05 - 23.05.2019
Europe M&I Šibenik Chorwacja 19.06 - 22.06.2019
The Americas M&I Chicago USA 25.08 - 28.08.2019
IMEX Las Vegas USA 10.09 - 12.09.2019
The Meetings Space Autumn Madryt Hiszpania 26.09 - 28.09.2019
M&I Europe Muscat Oman 11.11 - 15.11.2019
IBTM Barcelona Hiszpania 19.11 - 21.11.2019

 

Targi turystyki biznesowej i prezentacje w 2018 r.

CONVENE Wilno Litwa 14.02 - 15.02.2018
THE MEETINGS SPACE Spring Berlin Niemcy 22.02 - 24.02.2018
M&I Forums The Americas Montreal Kanada 04.07 - 07.04.2018
M&I Forums Europe Spring Algarve Portugalia 18.04 - 21.04.2018
IMEX Europe Frankfurt Niemcy 15.05 - 17.05.2018
M&I Forums Dubrownik Chorwacja 07.06 - 09.06.2018
THE MEETINGS SPACE Autumn Rzym Włochy 27.09 - 29.09.2018
M&I Forums Cannes Francja 29.10 - 31.10.2018
IBTM Europe Barcelona Hiszpania 27.11 - 29.11.2018

 

Targi turystyki biznesowej i prezentacje w 2017 r.

CONVENTA Ljubljana Słowenia 18.02 - 19.02.2017
CONVENE Wilno Litwa 08.02 - 09.02.2017
M&I Forum Europe Spring Paryż Francja 28.03 - 01.04.2017
Targi IMEX Frankfurt Niemcy 16.05 - 18.05.2017
M&I Forum Europe Summer Sewilla Hiszpania 27.06 - 01.07.2017
ECM Summer School Drezno Niemcy 26.08 - 30.08.2017
Targi IMEX America Las Vegas USA 10.10 - 12.10.2017
ICCA Congress Praga Czechy 12.11 - 15.11.2017
MICE Business Day Budapest Budapeszt Węgry 16.11.2017
Targi IBTM Barcelona Hiszpania 28.11 - 30.11.2017

 

Targi turystyki biznesowej i prezentacje w 2016 r.

CONVENE Wilno Litwa 10.02 - 11.02.2016
Targi Möten & Events Sztokholm Szwecja 24.02 - 25.02.2016
Targi Meedex Paryż Francja 22.03 - 23.03.2016
Targi IMEX Frankfurt Niemcy 19.04 - 21.04.2016
The Meetings Show Londyn Wielka Brytania 14.06 - 16.06.2016
M&I Forum Europe Summer Madryt Hiszpania 28.06 - 02.07.2016
M&I Forum Europe Autumn Praga Czechy 26.09 - 30.09.2016
Targi IMEX America Las Vegas USA 18.10 - 20.10.2016
Targi IBTM Barcelona Hiszpania 29.11 - 01.12.2016

 

Targi turystyki biznesowej i prezentacje w 2015 r.

Travel Show B2B Business Edition Sztokholm Szwecja 12.03.2015
Prezentacja dla planistów belgijskich1 Bruksela Belgia 26.03.2015
Targi Meedex Paryż Francja 24.03 - 25.03.2015
Targi IMEX Frankfurt Niemcy 18.05 - 21.05.2015
The Meetings Show Londyn Wielka Brytania 06.07 - 09.07.2015
ECM Summer School Wiedeń Austria 22.08 - 26.08.2015
Targi IMEX America Las Vegas USA 13.10 - 15.10.2015
M&I Forum Europe Autumn St Julian's Malta 19.10 - 23.10.2015
Targi IBTM Barcelona Hiszpania 17.11 - 19.11.2015
M&I Forum Eastern Europe Wiedeń Austria 22.11 - 26.11.2015

1) - Prezentacja oferty Miasta Krakowa podczas (roadshow) na zaproszenie PCB w ramach kampanii „POLSKA COME AND FIND YOUR STORY".

pokaż metkę
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2019-01-01
Data aktualizacji: 2022-07-27
Powrót