O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

„Inaczej niż zawsze – jak zawsze razem”

2020-05-07

Na ulicach Krakowa zagościła wyjątkowa kampania społeczna, której celem jest wsparcie mieszkańców w radzeniu sobie z kwarantannową codziennością. 

Członkowie MOT otwierają się dla turystów

2020-05-07

Po kilkunastotygodniowej przerwie część z firm zrzeszonych w Małopolskiej Organizacji Turystycznej wróciła do bezpośredniej obsługi ruchu turystycznego.

#KrakowIsReady

2020-05-06

Hejnalista nie może się mylić obwieszczając #KrakowIsReady. Jesteśmy gotowi i zapraszamy. Wiele atrakcji turystycznych już działa i czeka na gości. Pod nowym hashtagiem kontynuujemy kampanię #KrakowWillWait, której celem jest zachęcenie turystów do odwiedzin miasta po zniesieniu ograniczeń w podróżowaniu.

Webinaria i wideoczaty dla branży turystycznej

2020-05-05

Poniżej informacje na temat najbliższych webinarów i wideoczatów branżowych:

Czas próby

2020-05-04

Pandemia koronowirusa SARS-CoV-2 wywróciła świat do góry nogami. W ciągu zaledwie kilku dni rzeczywistość,  którą znaliśmy, zniknęła.  Kryzys dotknął cały świat. Z ogromną siłą uderzył w większość sektorów gospodarki, nie oszczędzając branży spotkań.

MADE FOR Restaurant - „Sztuka przetrwania”

2020-05-04

Pierwsza Ogólnopolska Konferencja Kryzysowa dla Gastronomii on-line, 12 maja 2020 r.

Sytuacja, w jakiej znalazła się branża gastronomiczna w czasie epidemii koronawirusa nie ma precedensu.

Trwa akcja „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków”

2020-04-30

Kampania „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków” nabiera tempa. Już od teraz lokalni przedsiębiorcy, instytucje, aktywiści, artyści i inni mieszkańcy Krakowa mogą zgłaszać swoje pomysły i inicjatywy do ogłoszonej w ostatni piątek akcji.

Wytyczne dla hoteli i innych obiektów świadczących usługi hotelarskie

2020-04-30

W związku decyzją Rządu o możliwości powrotu do działania, od dnia 4 maja, hoteli i obiektów noclegowych w załączeniu opracowane przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z Głównym Inspektorem Sanitarnym wytyczne dla funkcjonowania tychże obiektów w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce. 

Prezydenci miast metropolitalnych razem dla sektora kultury

2020-04-29

Prezydenci Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Szczecina, Warszawy i Wrocławia ponownie spotykają się pod szyldem Koalicji Miast dla Kultury. 

Kraków walczy z kryzysem związanym z koronawirusem

2020-04-29

Ograniczenia, które należy wprowadzić, aby powstrzymać pandemię, na nowo definiują wszystkie obszary życia w mieście. Kraków - podobnie jak inne światowe metropolie - wypracowuje własną strategię walki z kryzysem związanym z koronawirusem.

Znajdź