O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Naturalnie, że jesteśmy – Targi w Krakowie na targach SANA w Bolonii

34. edycja międzynarodowych targów produktów organicznych i naturalnych SANA stała się dla Targów w Krakowie możliwością zbudowania i umocnienia połączeń między rynkiem polskim i włoskim.

Fot. materiały prasowe

Stoisko Targów w Krakowie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy wydarzenia szczególnie docenili Kraków jako destynację podróży biznesowych. Nasza wizyta w Bolonii pomogła zaprezentować stolicę Małopolski jako niezwykle atrakcyjne europejskie miasto, łączące w sobie wyjątkową architekturę, ofertę turystyczną, a także liczne możliwości biznesowe.

Grażyna Grabowska – Prezes zarządu Targów w Krakowie – miała okazję reprezentować firmę podczas Focus Day Polonia, pierwszej konferencji poświęconej wyzwaniom i możliwościom relacji polsko-włoskich na Targach SANA. Dzięki wystąpieniu Polska została dostrzeżona jako obszar z ogromnym potencjałem dla rozwoju rynku produktów ekologicznych. Uwagę widowni przyciągnęły również wydarzenia takie jak targi ENOEXPO®, HORECA® i Packaging Innovations, które świetnie wpisują się w idee wykorzystywania produktów przyjaznych planecie.

Szczególne podziękowania kierujemy do Polskiej Izby Biznesowej we Włoszech CAPI, która otworzyła przed nami drzwi do wielu spotkań, które zaowocują zupełnie nowymi relacjami biznesowymi w przyszłości.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2022-09-15
Data aktualizacji: 2022-09-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź