Unia Europejska
O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

28. Europejski Kongres Ginekologów i Położników (EBCOG) już jutro w Krakowie

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków w  dniach 18-20 maja 2023 roku w Krakowie. Ten międzynarodowy Kongres organizowany jest dzięki współpracy EBCOG (European Board & College of Obstetrics and Gynaecology), ESGE, ESHRE i Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Fot. materiały prasowe

Uczestnictwo w Kongresie to doskonała szansa na poszerzenie swojej wiedzy, wymianę doświadczeń, a także na udział w niezwykle cenionych za granicą sesjach praktycznych.

Wykłady na 28. Kongresie EBCOG wygłoszą światowej sławy specjaliści ginekologii i położnictwa. Wydarzenie stanowi okazję do zapoznania się z nowymi technikami operacyjnymi. W trakcie Kongresu będziemy rozmawiać na wiele tematów. Poruszymy problematykę między innymi: położnictwa, diagnostyki prenatalnej czy onkologii ginekologicznej. Wspólnie zastanowimy się nad wpływem problemów współczesnego świata na ginekologię i położnictwo. Oczywiście, nie zabraknie także dyskusji na temat równych szans i praw kobiet.

Wraz z ENTOG kierujemy również zaproszenie do wszystkich rezydentów i młodych specjalistów. Otrzymają oni możliwość uzyskania certyfikatu GESEA Level 1 i Level 2, stanowiącego uniwersalną przepustkę do zawodu chirurga ginekologicznego.

Kongres to jednak nie tylko nauka, w trakcie wydarzenia znajdziemy także czas na odrobinę rozrywki w doborowym towarzystwie. Tegoroczne spotkanie będzie okazją do uroczystego świętowania 100-lecia Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Szczegóły oraz program

pokaż metkę
Autor: EBCOG
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2023-05-17
Data aktualizacji: 2023-05-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź