Unia Europejska
O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dekada inspiracji 10. urodziny ICE Kraków z kobiecą muzyką wszech czasów i najpiękniejszymi utworami z bajek Disneya

Przez 10 lat swojej działalności, Centrum Kongresowe ICE Kraków stało się synonimem muzycznych inspiracji, emocji i niezapomnianych wrażeń, serwując wydarzenia, które definiują kulturalne i biznesowe życie miasta i regionu. 10. Urodziny to także doskonała okazja do celebracji.

Fot. materiały prasowe

Już 1 czerwca o godz. 19.00 w ICE Kraków odbędzie się wyjątkowy jubileuszowy koncert, wypełniony przebojami, które zawładnęły światową sceną. Usłyszymy piosenki wielkich artystek, takich jak Aretha Franklin, Tina Turner, Adele, Beyoncé czy Billie Eilish oraz najpiękniejsze utwory z bajek Disneya w wykonaniu Anny Grzelak, Judyty Wendy i Karola Drozda w towarzystwie kwartetu smyczkowego.

"Dekada inspiracji” to zaproszenie do wspólnego świętowania dziesięć lat niezwykłych muzycznych (i nie tylko!) podróży. 1 czerwca w ICE Kraków usłyszmy utwory, które na zawsze wpisały się w historię muzyki - od porywających dźwięków Arethy Franklin, przez energię Tiny Turner i Madonny, emocjonalną głębię Adele oraz Whitney Huston, legendarne brzmienie Barbry Streisand, aż po nowoczesne wykonania Billie Eilish. Każda z tych artystek na swój sposób zmieniła oblicze muzyki, wprowadzając do niej swoją siłę oraz pasję.

Koncert będzie powieścią o determinacji, kreatywności i nieograniczonej sile kobiet, które swoim talentem i charyzmą definiowały pokolenia i nieustannie wpływają na świat muzyki. To będzie noc pełna inspiracji, podczas której nieśmiertelne hity wybitnych wokalistek rozbrzmią na nowo dzięki głosom takich artystów jak Anna Grzelak, Judyta Wenda czy Karol Drozd.

Doświadczenie to zostanie wzbogacone najpiękniejszymi utworami z bajek Disneya oraz występem kwartetu smyczkowego. Za niepowtarzalne brzmienie i muzyczne aranżacje odpowiadać będzie Adam Lemańczyk z zespołem, obiecując niezwykłe przeżycie pełne energii, emocji i ekspresji.

Otwarte w październiku 2014 roku ICE Kraków zainaugurowało swoją działalność koncertem "2014. Tu i teraz", z muzyką Zbigniewa Preisnera i librettem Ewy Lipskiej. Od tego momentu stało się miejscem niezliczonych wydarzeń kulturalnych, naukowych oraz biznesowych. W swoich progach gościło już około 1 700 000 osób podczas blisko 1400 wydarzeń.

Wśród nich znalazły się prestiżowe eventy, takie jak 61. Edycja ICCA World Congress, Kongres ECAI (European Conference on Artificial Intelligence), 41. sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO, Festiwal Misteria Paschalia, Open Eyes Economy Summit czy Polski Kongres Przedsiębiorczości. ICE Kraków przyciągnęło również wiele wybitnych osobistości ze świata muzyki, nauki i biznesu, w tym: Zbigniewa Wodeckiego, Dawida Podsiadło, Sanah, Dianę Ross, Bonnie Tyler, Marka Brzezińskiego, Adama Rotfielda, Krzysztofa Zanussiego, Anne Applebaum, i wielu innych. Na przestrzeni lat, ICE Kraków udowodniło, że jest w stanie sprostać wymaganiom zarówno dużych międzynarodowych wydarzeń i koncertów, jak i mniejszych spotkań i eventów krajowych.

Dekada inspiracji – koncert jubileuszowy ICE Kraków
1 czerwca 2024, godz. 19.00, ICE Kraków


Soliści: Anna Grzelak, Judyta Wenda, Karol Drozd
Kierownictwo muzyczne i aranżacje: Adam Lemańczyk
Bilety: www.adria-art.pl
Cena: 50-150 zł

 

 

 

 

 

 

pokaż metkę
Autor: ICE Kraków
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2024-04-26
Data aktualizacji: 2024-04-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź