73. Światowy Kongres Odlewnictwa „Kreatywne Odlewnictwo” w Krakowie

73. Światowy Kongres Odlewnictwa, który w dniach 23-27 września 2018 roku odbędzie się w Krakowie kierowany jest do wszystkich osób, firm, organizacji, redakcji itp. zainteresowanych lub związanych z przemysłem odlewniczym.

73. Światowy Kongres Odlewnictwa „Kreatywne Odlewnictwo” w Krakowie
Fot. www.krakow.pl

Światowy Kongres Odlewniczy, to najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej, stanowi doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń, najnowszych osiągnięć i innowacji.
73. Światowy Kongres Odlewniczy odbędzie się pod hasłem „Creative Foundry”, w szeroko pojętych blokach tematycznych: materiały, technologie, digitalizacja, zarządzanie, ekologia.

Warto podkreślić, iż minęło już ćwierć wieku, odkąd ostatni raz mieliśmy zaszczyt gościć członków Światowej Organizacji Odlewnictwa (WFO) w Polsce. Był to bardzo ważny okres w historii naszego kraju i naszej branży. Nie dziwi nas to, że we wrześniu 2018 roku z przyjemnością powitamy Uczestników 73. Światowego Kongresu Odlewnictwa w Krakowie i innych miastach Polski. Tym razem otwarcie Kongresu i sesje referatowe odbędą się w nowoczesnym centrum kongresowym ICE Kraków Congress Centre, z widokiem na Zamek Królewski w Krakowie. Będą im towarzyszyć fascynujące wystawy,
w tym międzynarodowe targi branżowe w Kielcach, oraz wystawa „Kreatywne Odlewnictwo” w ICE, którą przygotowujemy wspólnie z MTP. W programie Kongresu mamy też techniczne wycieczki, w czasie których uczestniczący w nich Delegaci będą zapoznawali się z polskim przemysłem odlewniczym, a w czasie wycieczek pokongresowych poznawać będą najciekawsze turystyczne regiony Polski. Jesteśmy pewni, że Kongres będzie także czasem na kulturalne i estetyczne doświadczenia

Pokaż metkę
Autor: KCB
Osoba publikująca: KATARZYNA JANIK
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
Kalendarz spotkań
POLECAMY