Akcja „Czuj się bezpiecznie w Krakowie” / „Respect Kraków”

W pierwszym tygodniu czerwca rusza akcja informacyjno-edukacyjna pn. „Czuj się bezpiecznie w Krakowie” / „Respect Kraków”, realizowana przez Wydział ds. Turystyki. Akcja ma na celu dostarczenie praktycznych informacji związanych z bezpieczeństwem i zachowaniem się w sytuacjach kryzysowych.

Akcja „Czuj się bezpiecznie w Krakowie” / „Respect Kraków”
Fot. Krakow Convention Bureau

Celem akcji jest również uświadamianie turystów polskich i zagranicznych o znaczeniu miasta, nie tylko jako tymczasowego miejsca pobytu, ale również jako domu dla mieszkańców Krakowa.

W związku z tym przygotowano materiały drukowane, których przeznaczeniem jest ekspozycja i dystrybucja m.in. w obiektach noclegowych, restauracjach, instytucjach kultury, placówkach konsularnych, punktach InfoKraków i innych miejscach odwiedzanych przez turystów.

Prosimy o zapoznanie się z materiałami oraz o włączenie do akcji – współpraca z Państwem gwarantuje bezpośrednie dotarcie do Gości odwiedzających nasze miasto i większą skuteczność akcji.

Każdy zgłoszony obiekt otrzyma:

Dodatkowo, każdy zgłoszony obiekt otrzyma miano Partnera projektu oraz stosowną naklejkę do możliwej ekspozycji w obiekcie. Lista Partnerów będzie opublikowana na stronie www.kraków.pl.

Prosimy o zgłoszenia wraz z podaniem nazwy i adresu obiektu, a także nazwiskiem osoby do kontaktu w tej sprawie.

Informacji ze strony Wydziału ds. Turystyki udziela p. Magdalena Miroń, 12 616 6082,
e-mail: magdalena.miron@um.krakow.pl.

Zapraszamy do udziału w akcji!

Ulotki do pobrania:

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY