Unia Europejska
O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zbieramy dane do raportu „Branża spotkań w Krakowie”

Kraków Convention Bureau już po raz 15. opublikuje raport „Branża spotkań w Krakowie”. Głównym celem publikacji jest oszacowanie liczby i rozmiarów organizowanych na terenie Krakowa spotkań i wydarzeń.

Zebrane dane umożliwią nam na zbadanie rynku pod względem gospodarczym, ale również pozwolą określić specyfikę spotkań hybrydowych i wirtualnych. Liczymy na to, że wyniki pokażą nowe trendy i pomogą określić działania na przyszłość, by skutecznie przyciągać organizatorów spotkań biznesowych do Krakowa i Małopolski.

Zebrane przez nas dane posłużą również do przygotowania przez Poland Convention Bureau POT raportu „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce”, a także ukażą się w międzynarodowym, prestiżowym raporcie publikowanym co roku przez branżowe stowarzyszenie ICCA (International Congress and Convention Association).

Efektywnie zbieranie dane statystyczne to niezastąpione źródło wiedzy oraz  narzędzie do promocji miasta i regionu, jako miejsca z profesjonalnym zapleczem konferencyjnym. Pokazując potencjał naszych obiektów, zachęcamy, aby międzynarodowe eventy odbywały się właśnie w Krakowie.

Ankieta, poprzez którą zbieramy dane, skierowana jest do właścicieli i zarządców obiektów z salami konferencyjnymi oraz do organizatorów wydarzeń. Dane, dotyczące przemysłu spotkań - kongresów, konferencji, targów, wystaw, wydarzeń korporacyjnych i motywacyjnych, zbieramy do 22. stycznia 2024 roku. Tylko dzięki współpracy z Państwem, jako organizatorami i gestorami spotkań możemy przedstawić pełny obraz skali i różnorodności wydarzeń w 2023 roku w Krakowie, co pozwoli na zajęcie należnego miejsca w rankingach krajowych i międzynarodowych.

W celu udostępnienia ankiety lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z p. Katarzyną Janik-Domagałą (e-mail: katarzyna.janik-domagala@um.krakow.pl lub +48 12 616 60 53).

Dotychczas opublikowane raporty dostępne są tutaj

https://convention.krakow.pl/ccb/13330,artykul,materialy_promocyjne_do_pobrania.html

pokaż metkę
Autor: Kraków Convention Bureau
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2023-12-01
Data aktualizacji: 2024-01-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź