Więcej aktualności ...

Nowe hotele w Krakowie – Hotel Legend i Golden Tulip Kraków Kazimierz już otwarte!

1 sierpnia otwarto 3-gwiazdkowy Hotel Legend. Położony jest on w ścisłym centrum Krakowa, w czteropiętrowej kamienicy przy Plantach, na styku ulic Św. Gertrudy i Sarego.

Konferencja Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran EWMA odbędzie się w Krakowie

Blisko 10 tysięcy specjalistów z całego świata w dziedzinie leczenia oraz pielęgnacji ran spotka się w dniach 9-11 maja 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

Z Krakowa do Paryża z Air France

Od 4 lipca w letnim rozkładzie lotów francuskie linie lotnicze Air France oferują połączenie ze swojego portu bazowego im. Charles’a de Gaulle’a w Paryżu do Kraków Airport. Krakowskie lotnisko jest pierwszym regionalnym portem w Polsce, do którego będzie latać Air France. Loty z/do Krakowa odbywać będą się 4 razy w tygodniu przez dwa wakacyjne miesiące – lipiec i sierpień. Na nowej trasie będą latać samoloty typu Airbus 319 wymiennie z A318.

Imprezy Targów w Krakowie z rekomendacją PIPT

Rada Polskiej Izby Przemysłu Targowego nadała znak jakości „Targi z Rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego” 13 targom zgłoszonym przez Targi w Krakowie.  

Impact '16: Kraków centrum nowej gospodarki

Czwarta Rewolucja Przemysłowa i jej wpływ na rozwój ekonomii, technologii oraz społeczeństwa to główny temat kongresu Impact '16, czyli najważniejszego wydarzenia nowej gospodarki w Polsce, który w dniach 15 i 16 czerwca odbył się w ICE Kraków. O nowoczesnych rozwiązaniach i innowacjach dyskutowali polscy i zagraniczni eksperci, przedsiębiorcy, przedstawiciele świata kultury i nauki, a także władz oraz instytucji państwowych.

2nd Central European Biomedical Congress (CEBC) w Krakowie

W dniach 15-18 czerwca w Audytorium Maximum UJ odbywa się 2nd Central European Biomedical Congress „From emerging biochemical strategies to personalized medicine”.

Światowy Szczyt Kobiet gościł w Krakowie

W 2016 roku Polska została wybrana na gospodarza Światowego Szczytu Kobiet, zwanego „kobiecym Davos”. Obrady miały miejsce w Warszawie w dniach 11-13 czerwca. Po obradach, 13 czerwca blisko 100 uczestniczek tego wydarzenia gościło w Krakowie, aby zwiedzić najsłynniejsze polskie miasto i spotkać się z jego władzami. Liderki z 80. krajów świata w pięknym otoczeniu dzieł sztuki w Galerii Sztuki Polskiej XIX w. w Sukiennicach przywitał Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski i jego zastępczyni, Elżbieta Koterba.

MP Fast Date® w EXPO Kraków!

Czy szybkie randki mogą być kluczem do nawiązania długotrwałych relacji? Doskonałą okazją do udzielenia odpowiedzi na to pytanie będzie debiutujące w Krakowie wydarzenie – MP Fast Date®. 22 czerwca 2016 zapraszamy do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków wszystkie firmy działające w branży MICE na jedyne spotkanie biznesowe o tak pozytywnej formule i  rozbudowanym scenariuszu.

Nowi Ambasadorowie Kongresów Polskich w 2016 roku - 4 laureatów z Krakowa!

3 czerwca br. w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej odbyło się posiedzenie kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich, której zadaniem było wyłonienie tegorocznych laureatów Programu. Ambasadorzy Kongresów Polskich to osoby, które w międzynarodowych środowiskach, w jakich pracują, rozpowszechniają wiedzę o atutach Polski i pozyskują międzynarodowe kongresy dla naszego kraju.

Kolejne spotkanie Kraków network za nami!

Zapraszamy do lektury sprawozdania z ostatniego spotkania Kraków Network - branżowych warsztatów mających na celu zacieśnienie współpracy krakowskiej branży MICE!

POLECAMY